Fair Cargo

Branża — Transport, spedycja

Praca — Kalendarze biurkowe stojące

KLIENT

Firma Fair Cargo to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie planowania, realizacji i przebiegu transportu. Indywidualne podejście do klienta, pomoc w wyborze najkorzystniejszego i najbezpieczniejszego wariantu transportu to z pewnością elementy, które wyróżniają firmę na tle jej konkurencji.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy Fair Cargo, chęć dotarcia do grona nowych klientów stało się przyczyną do rozpoczęcia prac nad wizerunkiem. Firmie zależało, aby być potrzeganym jako doświadczony specjalista w swojej branży, dotrzeć do nowej grupy klientów oraz wzmocnić relacje z aktualnymi klientami.

REALIZACJA

Naszym zadaniem było wykreowanie wizerunku, aby firma zyskała nową jakość w oczach jego odbiorców. Klient oczekiwał od zaprojektowania czystego i prostego przekazu nawiązującego do branży, tak aby firma była potrzegana jako profesjonalista w swojej brażny. Prace nad wizerunkiem rozpoczeliśmy od prac koncepcyjnych nad logo firmy. Miał to być rozpoznawalny i czytelny znak, a jednocześnie z delikatną symboliką nawiązującą do branży w jakiej działa klient. Połączenie granatu z soczystą czerwienią ma celu podkreślić dynamikę rozwoju firmy oraz mocne zaangażowanie jej spacjalistów w wykonywane zadania. Kolejne prace obejmowały wykonanie materiałów biurowych oraz pakietu materiałów reklamowych do komunikacji z klientem – teczka i segregator. Materiały zostały zaprojektowane zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logotypu został wykorzystany jako motyw przewodni, stał się elementem konstrukcyjnym przy projekcie materiałów, tak aby w przejrzysty i świadomy sposób podkreślić silną i wyraźną pozycję firmy na rynku usług spedycji. Wysiłek włożonyw pracę nad materiałami dla firmy Fair Cargo zaowocował kolejnymi zleceniami, w ramach których zostały wykonane kalendarze reklamowe, notesy oraz inne gadżety reklamowe. Opracowana identyfikacja wizualna z pewnością umocniła pozycje firmy w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • grafiki do strony www
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka
  • segregator
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety firmowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42