Fair Cargo

Branża — Transport, spedycja

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Firma Fair Cargo to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie planowania, realizacji i przebiegu transportu. Indywidualne podejście do klienta, pomoc w wyborze najkorzystniejszego i najbezpieczniejszego wariantu transportu to z pewnością elementy, które wyróżniają firmę na tle jej konkurencji.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy Fair Cargo, chęć dotarcia do grona nowych klientów stało się przyczyną do rozpoczęcia prac nad wizerunkiem. Firmie zależało, aby być potrzeganym jako doświadczony specjalista w swojej branży, dotrzeć do nowej grupy klientów oraz wzmocnić relacje z aktualnymi klientami.

REALIZACJA

Naszym zadaniem było wykreowanie wizerunku, aby firma zyskała nową jakość w oczach jego odbiorców. Klient oczekiwał od zaprojektowania czystego i prostego przekazu nawiązującego do branży, tak aby firma była potrzegana jako profesjonalista w swojej brażny. Prace nad wizerunkiem rozpoczeliśmy od prac koncepcyjnych nad logo firmy. Miał to być rozpoznawalny i czytelny znak, a jednocześnie z delikatną symboliką nawiązującą do branży w jakiej działa klient. Połączenie granatu z soczystą czerwienią ma celu podkreślić dynamikę rozwoju firmy oraz mocne zaangażowanie jej spacjalistów w wykonywane zadania. Kolejne prace obejmowały wykonanie materiałów biurowych oraz pakietu materiałów reklamowych do komunikacji z klientem – teczka i segregator. Materiały zostały zaprojektowane zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logotypu został wykorzystany jako motyw przewodni, stał się elementem konstrukcyjnym przy projekcie materiałów, tak aby w przejrzysty i świadomy sposób podkreślić silną i wyraźną pozycję firmy na rynku usług spedycji. Wysiłek włożonyw pracę nad materiałami dla firmy Fair Cargo zaowocował kolejnymi zleceniami, w ramach których zostały wykonane kalendarze reklamowe, notesy oraz inne gadżety reklamowe. Opracowana identyfikacja wizualna z pewnością umocniła pozycje firmy w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • grafiki do strony www
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka
  • segregator
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety firmowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka firmowa efektowny materiał promocyjny

Wykonaliśmy praktyczną i gustowną teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko przydatnym przedmiotem, ale także gadżetem promocyjnym dla firmy, który z pewnością urzeknie niemało odbiorców.

strzałka

Proces tworzenia projektu teczki reklamowej

Stworzyliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na pisma z logo marki oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od wykonania i pokazu projektu graficznego teczki dla firmy. Pełny przebieg projektowy zachodził pod czujnym okiem naszych ekspertów. Dopiero po zaakceptowaniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek produktu jest spójny z tożsamością i wartościami marki, zarazem poza tym uwydatnia jej plusy. Teczki są użyteczne i wygodne, pomieszczą niemało dokumentów, a przy tym będą dobrą reklamą rzetelności firmy.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy artykuł promocyjny, tak także teczka, powinna być wykonana rzetelnie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość substancji i nadruków oraz gruntowne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i wiarygodnego towaru. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt od początku do samego końca, mieliśmy nad nim całkowitą kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, tworzenia, aż po wydruk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, zatrzymując uwagę nad estetycznym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42