PioTech

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Kalendarze biurkowe stojące

WYZWANIE

Klient powierzył nam opracowanie wizerunku marki. Prace zaczęliśmy od dokładnej analizy branży i pozycji firmy na rynku, aby w kolejnych etapach skoncentrować się na koncepcjach materiałów koncepcyjnych. Naszym zagadnieniem było stworzenie nowoczesnego a jednocześnie niezmiernie profesjonalnego wizerunku firmy. Znacznym wyzwaniem w pracy nad wizerunkiem było wykreowanie spójnej i wszechstronnej linii graficznej pod różne kanały sprzedaży. Czytelny i prosty przekaz, jaki bezbłędnie wpasuje się w branżę to było minimum tego co wyczekiwał nabywca.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem rozpoczęliśmy nad wykrystalizowaniem odpowiedniej linii graficznej dla materiałów promocyjnych. Zaistniała kreacja wizualna była nadzwyczaj prosta i czytelna, bez zbędnych fajerwerków, a przy tym bezbłędnie dobrana do branży klienta. Trafnie dobrana kolorystyka miała za zadanie uwydatnić profesjonalizm biznesu. Efektywna praca nad linią graficzną i prędka akceptacja dała nam przepustkę do dalszych prac koncepcyjnych nad materiałami reklamowymi. Opracowaliśmy pakiet organizerów dla biznesu, w tym kalendarze firmowe promocyjne ścienne, książkowe oraz pozostałe materiały drukowane. Ogół materiałów została opracowana zgodnie z przyjętą dla kontrahenta identyfikacją wizualną. Kolorystyka logo firmy i elementy konstrukcyjne logo firmy zostały spożytkowane przy przygotowywaniu kolejnych materiałów, tak aby w czytelny i świadomy sposób uwydatnić silną i wyraźną kondycję przedsiębiorstwa w branży. Prace nad wizerunkiem następowały raczej sprawnie i z efektem zadowalającym dla kontrahenta, co zaowocowało kolejnymi pracami zleconymi przez firmę. Opracowane terminarze oraz wykrystalizowany wizerunek identyfikacyjny dał dominację konkurencyjną klientowi i nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • materiały biurowe
  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze biurkowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Firmowy terminarz biurkowy stojak

Stworzyliśmy kalendarz biurkowy stojaczek, który jest niezwykle dobrą reklamą firmy. Zawiera on charakterystyczne kolory firmowe, dzięki czemu przyciąga uwagę, a zarazem zachwyca swoją estetyką. Postawiony na biurku nadaje wnętrzu klasy i powoduje, że staje się ono znacznie bardziej harmonijne.

strzałka

Opracowanie graficzne kalendarza stojącego biurkowego - dbałość o detal

Wykonany przez nas kalendarz stojący na biurko zachwyca dokładnym opracowaniem graficznym. Kreacja kalendarza była wykonywana ze szczególną precyzją, dzięki czemu efekt końcowy jest nadzwyczaj imponujący. Zrobiony przez nas organizer na biurko jest trafioną reklamą marki i korzystnie wpływa na jej renomę. Co ważne, jest on spiralowany, w konsekwencji czego zachwyca nie tylko pięknym wyglądem, ale również dużą funkcjonalnością. Korzystanie z niego jest banalnie proste, a wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawia, że przedmiot ten jest niezwykle żywotny.

strzałka

Projekt graficzny kalendarza reklamowego stojaczka na biurko - całoroczna reklama

Nasz kalendarz firmowy biurkowy stojaczek to połączenie wytworności z prostotą. Przemyślany projekt graficzny oraz szata graficzna przystosowana do rodzaju branży powodują, że produkt ten kapitalnie spełnia swoje zasadnicze zadania, akcentując wizerunek firmy. Nad opracowaniem wizualnym kalendarza reklamowego stojącego czuwali prawdziwi fachowcy, którzy dołożyli wszelkich starań, aby ten gadżet reklamowy zachwycał unikalną stylistyką. Dzięki wysokiej jakości wykonania kapitalnie ozdabia on biurko i sprawia, że zyskuje ono dodatkowe walory estetyczne.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42