WBL Invest

Branża — Budownictwo

Praca — Kalendarze biurkowe stojące

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Firmowy terminarz biurkowy stojaczek

Stworzyliśmy kalendarz biurkowy stojący, który jest bardzo dobrą reklamą marki. Zawiera on charakterystyczne barwy firmowe, dzięki czemu przyciąga uwagę, a zarazem zachwyca swoją designem. Postawiony na biurku dodaje wnętrzu elegancji i sprawia, że staje się ono znacznie bardziej harmonijne.

strzałka

Opracowanie graficzne kalendarza stojącego biurkowego - dbałość o detal

Wykonany przez nas kalendarz stojaczek na biurko zachwyca dokładnym opracowaniem graficznym. Kreacja kalendarza była wykonywana ze szczególną precyzją, dzięki czemu efekt końcowy jest niezmiernie imponujący. Zrobiony przez nas terminarz na biurko jest trafioną reklamą firmy i dobrze wpływa na jej renomę. Co niezwykle istotne, jest on spiralowany, w konsekwencji czego zachwyca nie tylko pięknym wyglądem, ale również dużą funkcjonalnością. Korzystanie z niego jest banalnie proste, a wysoka jakość zastosowanych materiałów powoduje, że przedmiot ten jest ogromnie żywotny.

strzałka

Projekt graficzny terminarza stojaczka na biurko - całoroczna reklama

Nasz kalendarz biurkowy stojaczek to kombinacja elegancji z prostotą. Przemyślany projekt graficzny oraz szata graficzna dostosowana do rodzaju branży wywołują, że produkt ten kapitalnie spełnia swoje zasadnicze zagadnienia, akcentując wizerunek firmy. Nad opracowaniem wizualnym kalendarza stojącego czuwali prawdziwi specjaliści, którzy dołożyli wszelkich starań, aby ten gadżet reklamowy zachwycał unikalną estetyką. Dzięki wysokiej jakości wykonania świetnie ozdabia on biurko i sprawia, że zyskuje ono dodatkowe walory estetyczne.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42