Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
profesjonalna agencja reklamowa
tlobramkachmurychmurypilkapilkapilkalewyprawy
Kontakt
Pytanie o kalendarze
Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, tak aby móc zaoferować najlepsze z możliwych rozwiązań. Dużo klientów poszukuje

tanie kalendarze trójdzielne na 2021 rok

, ale mamy także inne modele kalendarzy. Chcąc poznać cenę wybranego produktu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza lub też wysłanie emaila na adres biuro@whiteart.pl
Wybierz kalendarz w 4 prostych krokach...kroki zapytanie
Formularz został błędnie wypełniony. POPRAW pola zaznaczone na niebiesko.
Firmy, które nam zaufały
sprawdź dla kogo pracowaliśmy
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
Wybierz firmowy kalendarz
O co zwykle pytają klienci?
Zwykle nasi klienci zamawiając u nas kalendarz reklamowy trójdzielny, ścienny czy książkowy, mają wiele pytań. Te dotyczą ceny i nie tylko. Jeżeli Ty również chcesz nas o coś zapytać, zapraszamy do kontaktu. Dodatkowo poniżej przedstawiamy przykładowe pytania i wyczerpujące odpowiedzi.

Od czego zależą ceny kalendarzy trójdzielnych?

Jeżeli chodzi o kalendarze trójdzielne, ceny są bardzo różne i zwykle zależne od wielu czynników. Przy wycenie pod uwagę bierze się wielkość kalendarza firmowego, uszlachetnienia, indywidualizację, jakość materiałów poligraficznych. Ponadto wpływ na ceny ma ilość zamawianych sztuk – z reguły im większe jest zamówienie, tym niższa jest cena pojedynczego egzemplarza.

Macie w ofercie tanie kalendarze firmowe?

Oferujemy różnego rodzaju kalendarze reklamowe. Zawsze staramy się dopasować je do budżetu, jakim dysponuje klient i jego oczekiwań. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonać tanie kalendarze firmowe. Trzeba natomiast liczyć się z tym, że w tej sytuacji jakość materiałów stosowanych w produkcji nie będzie najwyższa. Chcąc stworzyć produkt w niskiej cenie, trzeba automatycznie szukać tańszych surowców. Jednak jest to jak najbardziej możliwe.

Kalendarz jednodzielny cena – ile to kosztuje?

Wpływ na ceny kalendarzy ściennych bez wątpienia mają parametry wybranego modelu. Cena zależna jest od wielkości kalendarza, sposobu wykonania, jakości materiałów stosowanych w produkcji i uszlachetnienia. Łączny koszt zamówienia jest jednocześnie uzależniony od ilości zamawianych egzemplarzy. Warto zamawiać hurtowe ilości, gdyż wówczas cena jednostkowa znacznie spada. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.
Ile kosztuje kalendarz plakatowy?
Tak, jak w przypadku innych materiałów reklamowych i kalendarzy, koszt kalendarza plakatowego zależy od wielu czynników. Cena kalendarza plakatowego jest uzależniona od formatu, nakładu oraz sposobu wykończenia produktu. Przy wycenie bierzemy pod uwagę rodzaje materiałów stosowanych w produkcji oraz ich jakość. Uwzględniamy także stosowane uszlachetnienia, a ich wybór jest naprawdę duży.

Chciałbym poznać cennik na kalendarz trójdzielny. Dysponujecie takim?

Nie posiadamy sztywnego cennika na kalendarze ścienne. Każdy kalendarz trójdzielny jest w pewnym sensie inny. Realizujemy indywidualne zamówienia, spełniamy oczekiwania klientów. Tak więc również ceny są bardzo różne. Dlatego każde zlecenie wyceniamy osobno, jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Cena zależy więc od rodzaju kalendarza, zastosowanych materiałów, uszlachetnienia i dodatków. Wpływ na nią ma także ilość egzemplarzy.

Macie tanie kalendarze ze zdjęciami?

Mamy tanie kalendarze ze zdjęciami i droższe – wszystko wedle potrzeby i uznania naszych klientów. Najczęściej jednak realizujemy bardziej złożone projekty, profesjonalne kalendarze z wyższej półki. Dbamy o ich wysoką jakość, o różnorodność w wykończeniu. Wszystko to przyczynia się do wzrostu cen. W razie potrzeby natomiast robimy wszystko, co w naszej mocy, aby tę cenę zmniejszyć.
Czy ceny kalendarzy można jeszcze negocjować?
Ceny kalendarzy reklamowych, jakie podajemy, zawsze są przemyślane. Każdy produkt wyceniamy z należytą starannością i dbałością nie tylko o nasze zadowolenie, ale i zadowolenie naszych klientów. Jeżeli natomiast okazuje się, że cena jest za wysoka, staramy się zastosować takie rozwiązania, dzięki którym koszt produktu spadnie. Wszystkie szczegóły zawsze ustalamy z klientami indywidualnie.
Macie w ofercie kalendarze na zamówienie indywidualne?
Specjalizujemy się głównie w produkcji kalendarzy pod indywidualne zamówienie. Dlatego standardowych kalendarzy reklamowych tworzonych z gotowych szablonów nikt u nas nie znajdzie. Chcemy wyróżniać się na rynku. W związku z tym proponujemy tylko indywidualne rozwiązania. Dużo czasu poświęcamy na to, aby nasze kalendarze na zamówienie były wyjątkowe, w rozsądnej cenie i by przede wszystkim spełniały oczekiwania klientów.

Tanie kalendarze firmowe - duży wybór, dobra jakość

Agencja reklamowa kojarzy się wielu osobom z raczej tanim tworzeniem ulotek, wizytówek i innych tego typu reklam dla firm. Dziś jednak jest podmiotem oferującym zdecydowanie więcej usług mających bardzo duży wpływ na wizerunek firmy i jej popularność. Budowanie wizerunku firmy (identyfikacja marki, logo firmy, projektowanie graficzne), kreacja graficzna (foldery reklamowe, opakowania, materiały drukowane, reklama zewnętrzna, kalendarze firmowe, notesy) czy interaktywne media (strony i prezentacje firmowe) – tak mniej więcej prezentuje się oferta agencji promocyjnej. Takie firmy graficzne proponują między innymi tanie kalendarze książkowe firmowe, które w ostatnim czasie są uznawane za jeden z najciekawszych sposobów reklamowania produktów i usług.

strzałka

Czy tanie kalendarze to produkty gorszej jakości?

Wpisując do wyszukiwarki internetowej słowa kalendarz książkowy cena, wielu zauważa, że są droższe i tańsze tego typu produkty. Niektórzy zastanawiają się więc, czy na przykład te tanie wyroby są gorszej jakości i czy w ogóle warto w nie inwestować. Otóż nie ma reguły, gdyż wpływ na cenę kalendarza mają różne czynniki. Jednak faktycznie zdarza się, że kalendarze trójdzielne tanie są tworzone z gorszego papieru, nie mają też tylu dodatkowych elementów wykończeniowych. Czasem wyglądają bardziej klasycznie, zwyczajnie. Poza tym zamawiając dużą ilość kalendarzy firmowych, też można liczyć na niższą cenę. Tak więc nie zawsze niska cena oznacza gorszą jakość produktu. Dziś bez problemu można kupić kalendarze w dobrej cenie, inaczej mówiąc tanie organizery, które są całkiem wysokiej jakości, a co za tym idzie, gwarantują długotrwałą użyteczność. Warto skontaktować się z studiem projektowym i zapytać, jak wyceniane są tego typu wyroby i co zrobić, aby na przykład tę cenę zmniejszyć. Dla wielu osób, tak czy inaczej jest to wydatek. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na kosztowne materiały czy gadżety reklamowe. Na szczęście w dzisiejszych czasach agencje zapewniają elastyczność, która sprawia, że ceny również są bardziej dopasowane do możliwości klientów.

strzałka

Kalendarze firmowe cennik – co agencja bierze pod uwagę przy wycenie?

Firmy graficzne wyceniając swoje produkty – kalendarze reklamowe trójdzielne – bierze pod uwagę wiele szczegółów. Kalendarz książkowy tani to zazwyczaj ten prosty model z notesem, produkty niezbyt zindywidualizowane, ale za to w dużych, wręcz hurtowych ilościach. Klient, który decyduje się na gorsze wykonanie i prosty projekt wizualny, może spodziewać się naprawdę atrakcyjnych, niskich cen. Należy natomiast mieć na uwadze to, że to nie ceny są najważniejsze, a jakość produktu. Dlatego zamiast posługując się słowami kalendarze cennik, szukać tanich produktów, rozejrzeć się za profesjonalną agencją, wysokiej jakości kalendarzami, czy tworzonymi pod indywidualne oczekiwania, z personalizacją itd. Na cenę produktu wpływ na moment złożenia zamówienia. Zazwyczaj w szczycie sezonu, tuż przed końcem roku kalendarze są droższe. Warto więc zamawiać je wcześniej, nawet już w okresie wakacyjnym. Trzeba też mieć na uwadze to, że każda pracowania reklamy może zupełnie inaczej wyceniać swoje produkty. Jeżeli wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa kalendarze firmowe cennik, to zapewne zauważymy, że każda na swojej stronie wypowiada się na ten temat inaczej, każda podaje inne informacje kosztorysowaniu zleceń. Wszystkie agencje wyceniają swoje produkty i usługi na swój indywidualny sposób.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42