Osiedle Stara Cegielnia
Branża — Budownictwo

Praca — Kalendarze książkowe

KLIENT

Nasz klient – firma projektowo-budowlana Archi Tech – realizowała dużą inwestycję o wyróżniającej się, nieszablonowej architekturze. Docelowo inwestycja ma składać się z 8 budynków o wysokim standardzie na terenie bylej Cegielni Parowej, pierwszego zakładu przemysłowego na terenie Aleksandrowa Kujawskiego.

WYZWANIE

Osiedle Stara Cegielnia to koncepcja nowoczesnego osiedla mieszkaniowego położonego w zacisznym terenie miasta Aleksandrów Kujawski, które po wieloletnim uśpieniu, zaczyna się rozwijać. Charakterystycznymi cechami inwestycji, które musiały być uwypuklone w wizerunku były: nowoczesność, wysoki standard, przyroda oraz w architekturze nawiązanie do do tradycji miejca na którym powstanie osiedle czyli Starej Cegielni.

REALIZACJA

Praca nad identyfikacją wizualną dla osiedla Stara Cegielnia obejmowała przede wszystkim zaprojektowanie logo oraz spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie naszego klienta indywidualny, niepowtarzalny charakter. W logotypie zastosowaliśmy motyw budynku i komina, który ma być symolem nawiązującym do miejsca, na którym powstaje osiedle – Cegielni Parowej, pierwszego zakładu przemysłowego na terenie Aleksandrowa.W materiałach reklamowych staraliśmy się oddać atmosferę wysokiej jakości i nowoczesności oferowanych mieszakń ale również z delikatnymi elementami graficznymi nawiązującymi do tradycji miejsca. Graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić wysoki standard budynków, eksponując wyróżniające się, imponujące wizualizacje. Przestrzenne ekspozycje inwestycji dodawały smaku i wartości marce, elementy nawiązujące do Starej Cegielni są elementem nawiązującym do tradycji.Na potrzeby klienta stworzyliśmy pakiet materiałów promocyjnych, teczka, ulotka i folder oraz grafikę na pojazy firmowe.Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość marki Stara Cegielnia. Symbolika, kolorystyka, typografia, itp. umieściły ofertę naszego klienta w sektorze produktów o podwyższonym standardzie.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • ulotka ofertowa
  • teczka ofertowa
  • grafika na samochody
  • kalendarze
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42