FAZ Drivers

Branża — Transport, spedycja

Praca — Kalendarze trójdzielne

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz firmowy dzielony trójdzielny to sprawdzona reklama firmy

Zrealizowaliśmy piękny kalendarz firmowy trójdzielny, który nadzwyczajnie podkreśla wizerunek przedsiębiorstwa. Został on wykonany z troską o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu skutecznie przyciąga wzrok i zachwyca szczególną estetyką. Opracowanie projektu do kalendarza reklamowego zostało wykonane przez prawdziwych fachowców, w rezultacie kalendarz reklamowy jest połączeniem pięknego designu z imponującą praktycznością.

strzałka

Koncepcja grafiki firmowego kalendarza trójdzielnego - absolutnie najwyższa jakość

Opracowanie graficzne kalendarza reklamowego trójdzielnego umożliwia skuteczną reklamę firmy poprzez zawarcie reprezentatywnych barw firmowych. Grafika została wybrana w taki sposób, aby była zwarta z branżą firmy, a równocześnie przyciągała uwagę potencjalnych klientów. Pomysł graficzny kalendarza trójdzielnego został bardzo dobrze przemyślany, dzięki czemu produkt ten jest efektywną reklamą przez cały rok. Przy tworzeniu materiału promocyjnego wszystkie zdjęcia oraz grafiki były dobierane ze szczególną dbałością i starannością, co znaczy, że rezultat końcowy jest iście imponujący.

strzałka

Kalendarz firmowy trójdzielny spójny z wizerunkiem marki - produkt wysokiej jakości

Zrealizowany przez nas firmowy kalendarz trójdzielny zachwyca przede wszystkim pięknym opracowaniem graficznym i ponadprzeciętną estetyką wykonania, niemniej jednak jego mocną stroną jest również wyjątkowa solidność i długa trwałość wykonania. Jest on nadzwyczaj odporny na wszelkie uszkodzenia, bowiem w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie najlepsze materiały. Dzięki temu kalendarz trójdzielny powieszony na ścianie jest fantastyczną formą promocji i skutecznie zdobi gabinet, nadając mu wytworności oraz szykowności.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42