Indorama

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Kalendarze trójdzielne

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz firmowy trójdzielny ścienny to świetna promocja produktu

Wykonaliśmy piękny firmowy kalendarz trójdzielny, który kapitalnie uwydatnia wizerunek przedsiębiorstwa. Został on wykonany z troską o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu efektywnie przyciąga wzrok i zachwyca wyjątkową estetyką. Stworzenie projektu do kalendarza zostało wykonane przez prawdziwych specjalistów, w rezultacie kalendarz reklamowy jest kombinacją pięknego designu z imponującą praktycznością.

strzałka

Projekt graficzny firmowego kalendarza trójdzielnego - absolutnie najwyższa jakość

Opracowanie graficzne kalendarza trójdzielnego pozwala na efektywną reklamę marki poprzez zawarcie reprezentatywnych kolorów firmowych. Grafika została wybrana w taki sposób, aby była zwarta z branżą firmy, a zarazem przyciągała uwagę potencjalnych klientów. Projekt firmowego kalendarza trójdzielnego został bardzo dobrze przemyślany, dzięki czemu materiał ten jest skuteczną promocją przez cały rok. Przy projektowaniu materiału promocyjnego wszystkie fotografie oraz grafiki były dobierane ze szczególną dbałością i dokładnością, co znaczy, że efekt końcowy jest iście imponujący.

strzałka

Firmowy kalendarz trójdzielny spójny z wizerunkiem marki - produkt najwyższej jakości

Wykonany przez nas kalendarz firmowy trójdzielny ścienny zachwyca przede wszystkim pięknym opracowaniem graficznym i unikalną estetyką wykonania, jednak jego mocną stroną jest też wyjątkowa rzetelność i długa trwałość wykonania. Jest on nadzwyczaj odporny na wszelkie uszkodzenia, bowiem w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie najlepsze materiały. Dzięki temu kalendarz dla firmy trójdzielny ścienny zawieszony na ścianie jest efektowną formą promocji i skutecznie zdobi gabinet, nadając mu elegancji oraz szykowności.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42