Lebal

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Kalendarze trójdzielne

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz trójdzielny na ścianę to sprawdzona promocja produktu

Stworzyliśmy piękny kalendarz firmowy trójdzielny ścienny, który kapitalnie uwydatnia wizerunek przedsiębiorstwa. Został on wykonany z troską o najdrobniejsze elementy, dzięki czemu skutecznie przyciąga wzrok i zachwyca wyjątkową estetyką. Stworzenie grafiki do firmowego kalendarza zostało wykonane przez prawdziwych fachowców, w efekcie czego firmowy kalendarz jest połączeniem pięknego designu z imponującą praktycznością.

strzałka

Grafika kalendarza trójdzielnego - absolutnie najwyższa jakość

Opracowanie graficzne kalendarza reklamowego trójdzielnego umożliwia skuteczną promocję marki poprzez zawarcie reprezentatywnych barw firmowych. Grafika została wybrana w taki sposób, aby była zwarta z specjalizacją firmy, a równocześnie przyciągała uwagę potencjalnych kontrahentów. Grafika kalendarza reklamowego trójdzielnego został nadzwyczaj dobrze zaplanowany, dzięki czemu materiał ten jest efektywną promocją przez cały rok. Przy tworzeniu materiału promocyjnego wszystkie fotografie oraz grafiki były dobierane ze szczególną troską i dokładnością, co znaczy, że efekt końcowy jest godny podziwu.

strzałka

Kalendarz trójdzielny spójny z wizerunkiem marki - produkt najwyższej jakości

projektem i ponadprzeciętną estetyką wykonania, niemniej jednak jego mocną stroną jest też niesamowita rzetelność i długa trwałość wykonania. Jest on niezwykle odporny na wszelkie uszkodzenia, ponieważ w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie najlepsze materiały. Dzięki temu kalendarz dla firmy trójdzielny zawieszony na ścianie jest fantastyczną formą reklamy i skutecznie upiększa gabinet, dodając mu wytworności oraz szykowności.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42