Istel

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Kalendarze trójdzielne

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz firmowy dzielony trójdzielny to doskonała reklama marki

Wykonaliśmy piękny kalendarz reklamowy trójdzielny ścienny, który nadzwyczajnie uwypukla wizerunek przedsiębiorstwa. Został on wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu skutecznie przyciąga wzrok i zachwyca szczególną estetyką. Stworzenie grafiki do kalendarza reklamowego zostało wykonane przez prawdziwych zawodowców, w efekcie czego kalendarz jest kombinacją pięknego wyglądu z imponującą praktycznością.

strzałka

Projekt kalendarza trójdzielnego - absolutnie najwyższa jakość

projekt graficzny kalendarza reklamowego trójdzielnego umożliwia skuteczną reklamę firmy poprzez zawarcie charakterystycznych kolorów firmowych. Grafika została wybrana w taki sposób, aby była logiczna z branżą firmy, a zarazem przyciągała uwagę potencjalnych kontrahentów. Grafika kalendarza reklamowego trójdzielnego został bardzo dobrze przemyślany, dzięki czemu kalendarz ten jest prężną promocją przez cały rok. Przy projektowaniu materiału promocyjnego wszystkie fotografie oraz grafiki były dobierane ze szczególną dbałością i starannością, co znaczy, że rezultat końcowy jest iście imponujący.

strzałka

Kalendarz trójdzielny spójny z wizerunkiem marki - produkt wysokiej jakości

Zrealizowany przez nas kalendarz trójdzielny ścienny zachwyca przede wszystkim pięknym projektem i ponadprzeciętną estetyką wykonania, niemniej jednak jego mocną stroną jest też wyjątkowa rzetelność i długa trwałość wykonania. Jest on niezwykle odporny na wszelkie uszkodzenia, ponieważ w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie najlepsze materiały. Dzięki temu kalendarz dla firmy trójdzielny powieszony na ścianie jest efektowną formą reklamy i skutecznie zdobi gabinet, dodając mu elegancji oraz szykowności.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42