Aqua Clear

Branża — Usługi

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder a4 reklamowy to sprawdzona promocja marki oraz prezentacja usług i wyrobów

Promocja marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do możliwych odbiorców lub współpracowników biznesowych. Wobec tego w tym celu stworzyliśmy szczególny folder firmowy, jaki opisuje ważne dane o naszej działalności, a zarazem przyciąga wzrok dzięki ciekawemu projektowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie folder firmy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją solidnej firmy.

strzałka

Opis jak stworzyliśmy projekt graficzny katalogu firmowego?

Aby mieć pełne przekonanie, że foldery reklamowe będą dobrze komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy specjalny projekt graficzny. Zarówno barwy jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz formą firmy. Powinno się uznać, że dopasowany do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równolegle w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z nabywcami to niezwykle istotne atuty.

strzałka

Katalogi promocyjne są bardzo lukratywną formą marketingu i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, materiały reklamowe muszą być dobrej jakości. Całkiem inaczej trzyma się w dłoni folder firmowy, jaki zrobiony jest z odpowiedniej jakości materiałów. Postawiliśmy także na dobrą kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, które są spójne z wizerunkiem marki i stawiają markę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest ogromnie ważne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42