Arkadia 2

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Arkadia 2 to kolejna inwestycja budowlana Arkady Invest. Z tym deweloperem, działającym na bydgoskim rynku mieszkaniowym, współpracujemy już od kilku lat. Wykonaliśmy dla niej szereg materiałów reklamowych i niejeden wizerunek dla inwestycji budowlanej.

WYZWANIE

Firma Arkada Invest poszukiwała identyfikacji dla nowej inwestycji budowlanej, która miała przyczynić się do wyróżnienia tej oferty na rynku. Nasz design miał zapewnić reklamę i stworzyć przestrzeń dla prezentacji inwestycji. Przekaz wizualny miał za zadanie komunikować kluczowe cechy oferty – sielankowa okolica, bliskość terenów zielonych, miejsce bezpieczne, idealne dla rodzin z dziećmi.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, opieraliśmy się na założeniu, że klienci rynku mieszkaniowego tęsknią za bezpiecznym azylem, a jednocześnie wygodą, którą stwarza nowe budownictwo. Nasi graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić nowoczesność oferty, eksponując wyróżniające się ciekawą architekturą wizualizacje. Natomiast elementy takie, jak przestrzeń kolorystyczna (zielenie), dynamiczna czcionka, jasne zdjęcia przedstawiające radosnych, aktywnych ludzi bawiących się z dziećmi, komunikują lekkość i czekające tu na przyszłych mieszkańców szczęśliwe życie. Arkadia to symbol spokoju i kontaktu z naturą, dlatego charakterystycznym elementem linii graficznej uczyniliśmy florystyczne ornamenty, w które wpisane zostały zdjęcia i wizualizacje. Motyw roślinny pojawia się także w logo – kształt liścia stanowi trzon logotypu. Lekkie, „roślinne”, zielone logo, wsparte dodatkowo hasłem „kraina szczęśliwości”, przemawia do klientów szukających oazy spokoju i bliskości natury w mieście.

ZADANIA WYKONANE
  • logo i wizerunek dla inwestycji
  • strona www
  • katalog reklamowy
  • billboardy
  • reklamy prasowe
  • ulotki sprzedażow
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder firmy reklamowy to sprawdzona promocja firmy oraz prezentacja usług i produktów

Reklama marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do prawdopodobnych kontrahentów lub dostawców biznesowych. Tym samym w tym celu wykonaliśmy specjalny folder firmowy, jaki opisuje istotne informacje o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki ciekawemu pomysłowi. Dobra jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie katalog do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją solidnej marki.

strzałka

Zobrazowanie jak wykonaliśmy projekt graficzny broszury reklamowej?

Aby mieć pełne przekonanie, że foldery dla firmy będą poprawnie komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy specjalny projekt graficzny. Zarówno barwy jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz rodzajem działalności. Powinno się uznać, że pasujący do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równolegle w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z kontrahentami to niezwykle istotne atuty.

strzałka

Foldery reklamowe są bardzo opłacalną formą marketingu i reklamy firmy

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, wiemy że materiały promocyjne muszą być należytej jakości. Kompletnie inaczej chwyta się w dłoni katalog firmowy, który wykonany jest z właściwej jakości materiałów. Postawiliśmy także na trafną kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają firmę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest niezmiernie ważne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42