CBA

Branża — Instytucje publiczne

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder a4 reklamowy to świetna reklama firmy

Reklama marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i dotrzeć do potencjalnych kontrahentów lub dostawców biznesowych. Dlatego w tym celu stworzyliśmy specjalny katalog firmowy, jaki opisuje ważne informacje o naszej działalności, a jednocześnie przyciąga wzrok dzięki atrakcyjnemu pomysłowi. Dobra jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją solidnej marki.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt graficzny firmowej broszury?

Aby mieć pewność, że katalogi firmowe będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy specjalny projekt graficzny. Zarówno barwy jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz rodzajem działalności. Trzeba przyznać, że pasujący do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z kontrahentami to bardzo istotne atuty.

strzałka

Katalogi reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały reklamowe muszą być właściwej jakości. Zupełnie inaczej trzyma się w dłoni folder firmowy, który zrobiony jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na odpowiednią kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają markę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest ogromnie niezwykle istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42