Kensus

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder a4 reklamowy to sprawdzona promocja firmy

Promocja firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i dotrzeć do możliwych klientów ewentualnie dostawców biznesowych. Wobec tego w tym celu stworzyliśmy szczególny folder firmowy, jaki opisuje istotne informacje o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki atrakcyjnemu pomysłowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą rzetelnej firmy.

strzałka

Jak stworzyliśmy projekt broszury?

Aby mieć pełne przekonanie, że katalogi będą odpowiednio komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy szczególny pomysł graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz typem działalności. Powinno się uznać, że dopasowany do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Jednocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W stosunkach biznesowych oraz z kontrahentami to ogromnie istotne atuty.

strzałka

Foldery a4 reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały reklamowe muszą być należytej jakości. Totalnie inaczej trzyma się w dłoni katalog firmowy, jaki zrobiony jest z dobrej jakości materiałów. Postawiliśmy także na odpowiednią kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają firmę w dobrym świetle. Porządne opracowanie graficzne jest niezmiernie niezwykle istotne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na klientach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42