Lipova Park

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wizerunkowy folder dla firmy

Wykonaliśmy nowy katalog promocyjny dla marki. To powszechna forma prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, żeby nasz końcowy katalog był szczególną wizytówką dla nabywcy oraz formą marketingu. Pozyskaliśmy od marki zarys oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego wykonania fotografie, instrukcje dotyczące odcieni i czcionek. Forma katalogu a4 firmowego promocyjnego Folder firmy promocyjny został stworzony w pionowej orientacji w formacie A4. Zaadaptowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim folderem - wykreowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce oznajmiać marka.

strzałka

Doskonała reklama to broszura reklamowa dla firmy

Firmowy folder wizerunkowy, to specjalna i sprawdzona postać reklamy wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy wizualne niuanse precyzyjnie związane z działalnością naszego klienta, ażeby wzbudzić w kliencie jak najważniejsze skojarzenia z marką. Nasz projektant włożył dużo pracy tworząc szkice, koncepcję graficzną i finalne scalenie wszystkich części. Końcowy produkt jest na wysokim poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, tak aby przekładał się na zysk i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spoistość przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na dobry rezultat finalny. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych detali, a nasze foldery a4 mają konkurencyjną jakość pośród pozostałych producentów działających w branży. Katalog reklamowy został opracowany z uwzględnieniem najnowszych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42