Archlegis

Branża — Doradztwo, edukacja

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Katalog reklamowy to świetna reklama firmy

Reklama firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do możliwych kontrahentów albo dostawców biznesowych. Tym samym w tym celu wykonaliśmy wyjątkowy folder firmowy, który przedstawia bardzo ważne dane o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki interesującemu projektowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą porządnej marki.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt graficzny broszury?

Aby mieć pełne przekonanie, że katalogi będą odpowiednio komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy wyjątkowy projekt graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz formą działalności. Należy uznać, że pasujący do szaty wizualnej firmy produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Jednocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z kontrahentami to bardzo istotne atuty.

strzałka

Foldery a4 reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały promocyjne muszą być właściwej jakości. Totalnie inaczej trzyma się w dłoni katalog firmowy, który zrobiony jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na odpowiednią kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, które są spójne z wizerunkiem marki i stawiają firmę w dobrym świetle. Solidne opracowanie graficzne jest ogromnie ważne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42