Medikon

Branża — Medycyna

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Katalog reklamowy to sprawdzona promocja firmy

Promocja firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do prawdopodobnych kontrahentów ewentualnie partnerów biznesowych. Dlatego w tym celu wykonaliśmy wyjątkowy katalog firmowy, jaki prezentuje ważne dane o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki ciekawemu projektowi. Dobra jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą solidnej firmy.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt graficzny folderu?

Aby mieć pełne przekonanie, że foldery a4 będą dobrze komponować się z naszą branżą, wykonaliśmy specjalny pomysł graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz formą firmy. Trzeba uznać, że pasujący do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z klientami to bardzo istotne atuty.

strzałka

Katalogi promocyjne się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, materiały promocyjne muszą być należytej jakości. Totalnie inaczej chwyta się w dłoni katalog firmowy, który wykonany jest z właściwej jakości materiałów. Postawiliśmy także na stosowną kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają firmę w dobrym świetle. Rzetelne opracowanie graficzne jest ogromnie istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42