Super Led

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder reklamowy to sprawdzona promocja marki

Reklama marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do prawdopodobnych kontrahentów lub dostawców biznesowych. Stąd w tym celu stworzyliśmy specjalny katalog firmowy, jaki prezentuje niezwykle istotne informacje o naszej działalności, a zarazem przyciąga wzrok dzięki atrakcyjnemu projektowi. Odpowiednia jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie folder promocyjny do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą rzetelnej marki.

strzałka

Jak stworzyliśmy projekt broszury reklamowej?

Aby mieć pewność, że foldery będą poprawnie komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy wyjątkowy pomysł graficzny. Zarówno odcienie jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logotypem oraz typem biznesu. Trzeba przyznać, że dopasowany do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Równocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z klientami to ogromnie istotne atuty.

strzałka

Katalogi reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały reklamowe muszą być właściwej jakości. Zupełnie inaczej chwyta się w dłoni folder firmowy, który wykonany jest z należytej jakości materiałów. Postawiliśmy także na dobrą kreację graficzną, dodanie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem marki i stawiają markę w dobrym świetle. Solidne opracowanie graficzne jest bardzo niezwykle istotne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42