Atelo

Branża —Usługi

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo marki - znak identyfikacyjny konsekwentny z wizerunkiem firmy

Wykonane przez nas logo marki bez zarzutu pasuje do wizerunku firmy, korespondując z tym, jak chce być ona postrzegana. Opracowanie graficzne zostało stworzone z troską o każdy, minimalny nawet detal. Nasz grafik zadbał o to, żeby wziąć pod uwagę potrzeby klienta i stworzył logo marki, które koresponduje z wizerunkiem budowanym przez markę.

strzałka

Opracowywanie graficzne logo dla firmy - dbałość o najwyższą jakość i detale

Projekty logotypu dla marki tworzymy zwykle po wcześniejszych konsultacjach. W tym projekcie graficznym klientowi zależało na klarownej szacie graficznej oraz wymownych, mocnych barwach. Tworzenie logo firmy rozpoczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Potem skupiliśmy się na wyznaczeniu ogólnego kierunku. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Zrealizowany projekt graficzny jest pasujący do szaty wizualnej firmy.

strzałka

Estetyczne i proste logo firmy - produkt promocyjny

Profesjonalne logo firmy jest znakiem rozpoznawalnym firmy. Stąd kreacja logo firmy powinna zostać zlecona specjalistom. Ten projekt graficzny został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz pozwalał na dodawanie okazjonalnych detali. Projektowanie logo dla firmy uwzględniło osobne stworzenie symbolu graficznego i dopasowanie właściwej czcionki, którą napisaliśmy nazwę firmy. Projekt graficzny obejmuje kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna zostaje minimalistyczna i czytelna. Skończony produkt jest spójny z wizerunkiem firmy, dzięki czemu ułatwia zdobywanie nowych nabywców. Powstałe logo firmy ma otwartą formę, dzięki czemu bez problemu wolno umieszczać na produktach o rozlicznych kształtach. Dzięki temu stanowi też intrygujący artykuł promocyjny dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42