Stylowy Projekt

Branża —Usługi

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Firma Stylowy Projekt to biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujące się projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Firma powstała w myślą o tworzeniu gustownych i nieszablonowych projektów.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy Stylowy Projekt, chęć zdobycia większej części rynku oraz potrzeba zaistnienia w świadomości klientów wymusiły potrzebę zainwestowania w odpowiedni wizerunek. Naszym zadaniem było zbudowanie wizerunku firmy oraz zaprojektowanie spójnych materiałów promocyjnych dla firmy.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie wizualnej konkurencji i otoczenia rynkowego firmy wykonaliśmy logo firmy. Zaproponowane logotypy w dużej mierze to były bardzo proste, nowoczesne i przede wszystkim czytelne rozwiązania graficzne. Wybrane logo wyznaczyło nam kierunek do tworzenia pozostałych elementów identyfikacyjnych. Wizerunek firmy Stylowy Projekt miał być przede wszystkim bardzo prosty i czysty. Kolorystycznie oparliśmy projekt o kolor szary z mocnym akcentem koloru niebieskiego – barwy występujące w logo. Końcowo stworzony spójny pakiet materiałów zwraca uwagę swoją „prostotą” i ciekawą, nowoczesną linią graficzną.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • grafika na autach
  • gadżety firmowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo marki - znak wizualny konsekwentny z wizerunkiem marki

Wykreowane przez nas logo firmy bardzo dobrze pasuje do wizerunku firmy, korespondując z tym, jak chce być ona spostrzeżona. Opracowanie graficzne zostało stworzone z dbałością o każdy, minimalny nawet detal. Nasz projektant zadbał o to, żeby uwzględnić wymogi klienta i wykonał logo marki, jakie koresponduje z wizerunkiem budowanym przez firmę.

strzałka

Projektowanie graficzne logo dla marki - dbałość o najwyższą jakość i detale

Koncepcje graficzne logo dla firmy tworzymy stale po wcześniejszych konsultacjach. W tym projekcie graficznym klientowi zależało na jasnej szacie graficznej oraz przekonujących, mocnych kolorach. Kreowanie znaku graficznego rozpoczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Później skupiliśmy się na ustaleniu ogólnego stylu. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Gotowy projekt graficzny jest pasujący do szaty wizualnej marki.

strzałka

Estetyczne i proste logo firmy - produkt reklamowy

Profesjonalne logo marki jest symbolem rozpoznawalnym marki. Stąd kreacja logo powinna zostać zlecona specjalistom. Ten projekt został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz pozwalał na dodawanie okazjonalnych detali. Opracowywanie logotypu dla firmy uwzględniło osobne opracowanie znaku graficznego i dobranie właściwej czcionki, którą napisaliśmy nazwę firmy. Projekt graficzny obejmuje kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna zostaje minimalistyczna i zrozumiała. Ukończony produkt jest spójny z wizerunkiem firmy, dzięki czemu ułatwia zdobywanie nowych nabywców. Powstałe logo marki ma otwartą formę, dzięki czemu bez problemu wolno umieszczać na wyrobach o różnych konturach. Dzięki temu stanowi dodatkowo interesujący gadżet promocyjny dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42