Budmat Auto

Branża —Motoryzacja

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Znak graficzny marki to fundament wizerunku każdej marki

Skonstruowaliśmy doskonałe logo dla firmy. Dzięki profesjonalnemu podejściu do zagadnienia oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć jeszcze więcej nabywców. Z naszymi usługami znak graficzny to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Przebieg kreowania projektu graficznego logo firmowego

Kompletny proces rozpoczął się od idei, potem kreacji i nareszcie opracowania profesjonalnego logo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logo to coś więcej niż estetyczny obrazek, w związku z tym szczególną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu graficznego do globalnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy w pierwszej kolejności skupili się na informacjach o marce, a następnie na kreacji, co pozwoliło osiągnąć najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez kooperację i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt to efekt dużej ilości narad i korekt, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów marki.

strzałka

Logotyp – wizytówka firmy

Jak wiadomo logotyp firmy to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się kontrahent. Uznajemy wobec tego, że powinno się dostarczyć mu z jego pomocą coś więcej. Logo marki może posłużyć, jako nośnik wartości marki i przyciągnąć nabywców i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym specjalistom. Zauważalna atrakcyjna kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza specjalność. Stworzone logo jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i lokowania również na szyldach, jak i wszystkich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42