i4tech

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Firma i4tech to lider w dostarczaniu rozwiazań technologicznych w obszarach: uzdatniania wody, technologii oczyszczania ścieków przemysłowych i komunalnych, technologii oczyszczania powietrza i gazów z procesów przemysłowych. Zakres usług firmy obejmuje projektowanie i wykonawstwo kompletnych instalacji przemysłowych, modernizację w zakresie dostosowania do nowych potrzeb środowiskowych lub wymogów prawnych, automatyzację procesów przemysłowych.

WYZWANIE

Firma i4tech zleciła nam prace związane z odświeżeniem jej wizerunku. Naszym zadaniem był lifting dotychczasowego logo firmy, opracowanie strony www oraz pozostałych materiałów reklamowych w całkowicie nowej, nowoczesnej odsłonie graficznej. Klient chciał się odcinać się się od istniejących materiałów. Oczekiwał od nas kreatywnego podejścia do tematu zwracając jednocześnie uwagę na odbiorów firmy i techniczność ich branży.

REALIZACJA

Pracę nowym wizerunkiem dla firmy rozpoczęliśmy od liftingu loga dla firmy. Z uwagi na branże, w której działa firma, nowy znak graficzny musiał być dość prosty w budowie, gdyż odbiorcami są zazwwyczaj inżynierowie mężczyźni, a branża jest typowo techniczna. Po wnikliwej analizie branży powstał bardzo czytelny i wyrazisty znak. Zaakceptowany projekt logo firmy dał nam przepustkę do pracy nad kolejnymi materiałami wizerunkowymi dla firmy – strony www, materiałów biurowych, teczki reklamowej oraz innych materiaów POS. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie wyraźnego kodu kolorystycznego. Projekt graficzny i cała linia plastyczna dla materiałów musiała być dość prosta i czytelna, wynika to ze specyfiki branży i do kogo mają trafić te materiały. Podczas prac nad stroną www w pierwszej kolejności skupiliśmy się nad zaprojektowaniem odpowiedniego interfejsu strony internetowej, aby w maksymalny uwypulikć ofertę klienta. Zaproponowany projekt graficzny strony był bardzo czytelny i prosty w konstrukcji. Pozostałe materiały jak teczka, ulotka i materiały zostały zaprojektowane zgodnie z zaproponowaną linią graficzną. Czystość przekazu, ciekawe elementy kontrastowe to cechy, które wyróżniają projekty materiałów dla firmy i4tech.Klienci firmy bardzo pozytywnie odebrali zmiany wizerunkowe wprowadzone przez nas i widoczne w stworzonych materiałach reklamowych.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga znaku
 • materiały biurowe
 • identyfikacja wizualna
 • strona www
 • ulotki reklamowe
 • teczka
 • roll-up
 • reklama prasowa
 • grafika na auto
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logo firmy to baza wizerunku każdej marki

Skonstruowaliśmy doskonałe logo dla firmy. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do tematu oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć jeszcze więcej kontrahentów. Z naszymi usługami znak firmowy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Przebieg kreowania projektu graficznego logo firmowego

Cały proces rozpoczął się od idei, następnie kreacji i finalnie opracowania profesjonalnego logo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logo marki to coś więcej niż czysty obrazek, wskutek tego specjalną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu graficznego do generalnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy najpierw skupili się na informacjach o marce, a w następnej kolejności na kreacji, co pozwoliło uzyskać najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez kooperację i stałą wymianę zdań z klientem projekt to rezultat wielu dyskusji i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów firmy.

strzałka

Logo – wizytówka firmy

Jak wiadomo logo firmy to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się kontrahent. Uznajemy wobec tego, że powinno się dać mu z jego wsparciem coś więcej. Znak firmowy może posłużyć, jako medium wartości firmy i przyciągnąć nabywców i naszym zdaniem to właśnie udało się osiągnąć dzięki naszym ekspertom. Czytelna atrakcyjna kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Wykonane logo marki jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i lokowania również na szyldach, jak i wszelkich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42