Codefog

Branża —Informatyka

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Znak graficzny marki to podstawa wizerunku każdej marki

Wykonaliśmy znakomite logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu podejściu do tematu oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Z naszymi usługami logo to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Przebieg kreowania projektu logo firmowego

Cały proces zaczął się od idei, w następnej kolejności kreacji i nareszcie opracowania profesjonalnego logo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znak firmowy to coś więcej niż czysty obrazek, wobec tego specjalną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu do generalnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci najpierw skupili się na informacjach o marce, a później na kreacji, co pozwoliło uzyskać najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez kooperację i stałą wymianę zdań z klientem projekt to wynik wielu dyskusji i korekt, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów marki.

strzałka

Znak firmowy czy wizytówka firmy

Jak wiadomo logo firmy to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się nabywca. Uznajemy zatem, że należałoby się dostarczyć mu z jego wsparciem coś więcej. Logo może posłużyć, jako medium wartości firmy i przyciągnąć nabywców i naszym zdaniem to właśnie udało się osiągnąć dzięki naszym ekspertom. Zauważalna interesująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Stworzone logo marki jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i umieszczania zarówno na szyldach, jak i wszelkich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42