Przetwory z borówki

Branża —Art. spożywcze

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logo marki to fundament wizerunku każdej firmy

Skonstruowaliśmy znakomite logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do tematu oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Z naszymi usługami logotyp to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Proces tworzenia projektu graficznego logo firmowego

Kompletny proces zaczął się od koncepcji, w następnej kolejności kreacji i nareszcie opracowania profesjonalnego logo marki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znak firmowy to coś więcej niż porządny obrazek, wobec tego specjalną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu graficznego do globalnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy przede wszystkim skoncentrowali się na informacjach o marce, a w następnej kolejności na kreacji, co pozwoliło osiągnąć najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w względnie krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez kooperację i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to rezultat dużej ilości narad i korekt, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb firmy.

strzałka

Znak firmowy – wizytówka firmy

Jak wiadomo logotyp marki to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się kontrahent. Uznajemy w takim razie, że warto przekazać mu z jego wsparciem coś więcej. Logotyp może posłużyć, jako medium wartości firmy i przyciągnąć kontrahentów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym specjalistom. Czytelna ciekawa kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Zrealizowane logo marki jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i umieszczania zarówno na szyldach, jak i wszelkich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42