Latt Design

Branża —Dekoracja wnętrz

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp firmy to niezmiernie ważna fundament wizerunku każdej firmy

Stworzyliśmy idealne logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do tematu oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć jeszcze więcej nabywców. Z naszymi usługami logo to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Fazy projektowania projektu logo firmowego

Cały proces rozpoczął się od koncepcji, w następnej kolejności kreacji i w końcu opracowania profesjonalnego znaku firmowego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logo to coś więcej niż estetyczny obrazek, w związku z tym specjalną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie projektu graficznego do ogólnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy w pierwszej kolejności skupili się na informacjach o firmie, a w następnej kolejności na kreacji, co pozwoliło uzyskać najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez współpracę i stałą wymianę zdań z klientem projekt to efekt wielu debat i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb marki.

strzałka

Logotyp – wizytówka marki

Jak wiadomo logo marki to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się kontrahent. Uznajemy zatem, że wskazane jest przekazać mu z jego pomocą coś więcej. Znak firmowy może posłużyć, jako medium wartości marki i przyciągnąć klientów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym specjalistom. Widoczna interesująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza specjalność. Zrealizowane logo marki jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i umieszczania także na szyldach, jak i wszelkich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42