RegiusAqua

Branża —Zdrowie, uroda

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

RegiusAqua to jedna z najbardziej doświadczonych firm operujących na rynku uzdatniania wody. Swoje doświadczenie zdobyła na brytyjskim rynku, gdzie zajmowała się procesami produkcyjnymi uzdatniania wody. Zdobyty doświadzcenie zaowocowałao na opracowanie własnych technologii.

WYZWANIE

Firma RegiusAqua zleciła nam opracowanie kompleksowego wizerunku marki i produktów, które bądą sprzedawane na rynku polskim. Oferowane przez firmę produkty to bardzo wysokiej jakości różnego rodzaju urządzenia do uzdatniania wody. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie wizerunku dla marki premium, a tym samym opracowanie szeregu elementów identyfikacyjnych – loga, strony, etykiet, folderów i materiałów reklamowych.

REALIZACJA

RegiusAqua to nowa marka urządzeń do uzdatniania wody, są to produkty bardzo wysokiej jakości i tym samym w wyższej cenie. Typowa marka premium, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Naszą pracę nad materiałami dla klienta rozpoczeliśmy od analizy rynku i konkurencji na rynku polskim, aby w kolejnej części naszej pracy przejść do projektu logo. Zaproponowanowany przez nas projekt logo był bardzo elegancki. Zastosowana typografia oraz sama nietypowa konstrukcja znaku spowodowała, że projekt logo marki był bardzo elegancki, wręcz jak sygnet. Logo marki RegiusAqua to typowe logo herbowe, a użyta kolorystyka – brąz i turkus podkreślają ekskluzywność marki. W kolejnym etapie pracy skoncetrowaliśmy na opracowaniu etykiet produktowych, folderu i firmowej strony www. Wszystkie materiały zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, aby miały znamiona ekskluzywności. Odpowiednio dobrana typografia, kolorystyka, czystość oraz układ materiałów to elementy dzięki, którym udało nam się wykrystalizować linię graficzną nadającą materiałom elegancji i prestiżu. W ramach naszej współpracy z klietem zaprojektowaliśmy również, grafiki na pojazdy oraz materiały POS, wszystko utrzymane we wspólnej linii graficznej i zgodnie z stworzoną identyfikacją firmy. Efeketem naszej pracy jest spójny system identyfikacji, który zyskał pozytywny odzew ze strony klientów firmy. Dzięki opracowanym materiałom marka potrzegana jest jak marka premium.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga znaku
 • wizerunek, identyfikacja wizualna
 • etykieta dla produktu
 • folder wizerunkowy
 • strona internetowa
 • teczka ofertowa
 • grafika na samochody
 • ścianka targowa
 • rollupy
 • billboardy
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp marki to nadzwyczaj ważna fundament wizerunku każdej firmy

Skonstruowaliśmy imponujące logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do zagadnienia oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć coraz więcej kontrahentów. Z naszymi usługami logotyp firmy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Etapy projektowania projektu graficznego znaku graficznego firmowego

Kompletny proces zaczął się od myśli, następnie kreacji i w końcu zaprojektowania profesjonalnego znaku graficznego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logotyp to coś więcej niż estetyczny obrazek, tym samym szczególną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu graficznego do ogólnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci w pierwszej kolejności skupili się na informacjach o firmie, a następnie na kreacji, co pozwoliło zdobyć najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w względnie krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez kooperację i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to wynik wielu narad i korekt, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów firmy.

strzałka

Logotyp – wizytówka marki

Jak wiadomo logo firmy to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się kontrahent. Uznajemy wobec tego, że należy przekazać mu z jego pomocą coś więcej. Logo marki może posłużyć, jako medium wartości firmy i przyciągnąć kontrahentów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym specjalistom. Zauważalna ciekawa kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Stworzone logo marki jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i lokowania także na szyldach, jak i wszelkich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42