Meble Perfect

Branża —Meble

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo firmy - produkt spójny z wizerunkiem firmy

Wykreowane przez nas logo firmy perfekcyjnie pasuje do wizerunku marki, korespondując z tym, jak chce być ona spostrzeżona. Opracowanie graficzne zostało stworzone z dbałością o każdy, najmniejszy nawet element. Nasz projektant zadbał o to, żeby wziąć pod uwagę wymogi klienta i stworzył logo, które koresponduje z wizerunkiem budowanym przez firmę.

strzałka

Kreowanie logo dla firmy - dbałość o najwyższą jakość i szczegóły

Projekty logo dla firmy przygotowujemy stale po wcześniejszych naradach. W tym projekcie graficznym klientowi zależało na przejrzystej szacie graficznej oraz czytelnych, mocnych kolorach. Tworzenie znaku firmowego rozpoczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Następnie skoncentrowaliśmy się na ustaleniu ogólnego stylu. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Zrealizowany projekt graficzny jest dopasowany do szaty wizualnej marki.

strzałka

Dobre logo marki - produkt promocyjny

Profesjonalne logo firmy jest znakiem rozpoznawalnym firmy. Wskutek tego kreacja logo powinna zostać zlecona profesjonalistom. Ten projekt został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz zezwalał na dodawanie okolicznościowych detali. Kreowanie logotypu dla firmy uwzględniło osobne zaprojektowanie znaku graficznego i dobranie odpowiedniej czcionki, którą napisaliśmy nazwę marki. Projekt graficzny obejmuje kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna pozostaje minimalistyczna i wymowna. Gotowy produkt jest spójny z wizerunkiem firmy, dzięki czemu ułatwia zdobywanie nowych nabywców. Powstałe logo marki ma otwartą formę, dzięki czemu bez problemu wolno umieszczać na produktach o rozmaitych konturach. Dzięki temu stanowi także intrygujący gadżet promocyjny dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42