Arkadia 3

Branża —Budownictwo

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Arkadia 3 to kolejna inwestycja budowlana dla wiodącego dewelopera Arkady Invest. Z bydgoskiem deweloperem współpracujemy już od kilku lat. Wykonaliśmy dla niej szereg materiałów reklamowych i niejeden wizerunek dla inwestycji budowlanej.

WYZWANIE

Firma Arkada Invest poszukiwała identyfikacji dla nowej inwestycji budowlanej, która miała przyczynić się do wyróżnienia tej oferty mieszkań na rynku bydgoskim. Nasze projekty miały zapewnić skuteczny przekaz reklamowy i stworzyć przestrzeń dla prezentacji inwestycji na różnych płaszczyznach. Przekaz wizualny miał za zadanie komunikować kluczowe cechy oferty – sielankowa okolica, bliskość terenów zielonych, miejsce bezpieczne, idealne dla rodzin z dziećmi.

REALIZACJA

Przystępując do pracy, opieraliśmy się na założeniu, że klienci rynku mieszkaniowego tęsknią za bezpiecznym azylem, a jednocześnie wygodą, którą stwarza nowe budownictwo mieszkaniowe. Nasi graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić nowoczesność oferty, eksponując wyróżniające się ciekawą architekturą wizualizacje.Natomiast elementy takie, jak przestrzeń kolorystyczna, dynamiczna czcionka, świetliste zdjęcia przedstawiające radosnych, aktywnych ludzi bawiących się z dziećmi, miały komunikować lekkość i czekające tu na przyszłych mieszkańców szczęśliwe życie z dla od zgiełku miasta. Arkadia to symbol spokoju i kontaktu z naturą. To już trzecia inwestycja Arkady Inwest w tej okolicy, która należało w istotny sposób wyróżnić od pozostałych marek dewelopera. Awangardowa bryła, bliskość sklepów i punktów usługowych, to elementy które wyróżniają tą inwestycje. Te cechy zostały w odpowiedni sposób zaakacentowane w opracowanych dla firmy materiałach promocyjnych – folder wizerunkowy inwestycji, teczka, grafiki do strony www oraz ulotki.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder wizerunkowy
  • teczka ofertowa
  • gadżety reklamowe
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo marki - produkt konsekwentny z wizerunkiem firmy

Stworzone przez nas logo firmy bardzo dobrze pasuje do wizerunku marki, korespondując z tym, jak chce być ona spostrzeżona. Opracowanie graficzne zostało zrealizowane z dbałością o każdy, minimalny nawet szczegół. Nasz projektant zadbał o to, żeby uwzględnić potrzeby klienta i wykreował logo marki, jakie koresponduje z wizerunkiem budowanym przez firmę.

strzałka

Tworzenie logo dla firmy, troska o najwyższą jakość i szczegóły

Koncepcje graficzne znaku graficznego dla marki tworzymy stale po wcześniejszych naradach. W tym projekcie graficznym klientowi zależało na klarownej szacie graficznej oraz czytelnych, mocnych barwach. Kreowanie logo marki zaczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Później skoncentrowaliśmy się na ustaleniu ogólnego stylu. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Skończony projekt graficzny jest pasujący do szaty wizualnej firmy.

strzałka

Dobre logo marki to produkt reklamowy

Profesjonalne logo jest znakiem rozpoznawalnym firmy. Wskutek tego kreacja logo firmy powinna zostać powierzona ekspertom. Ten projekt graficzny został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz zezwalał na dodawanie okazjonalnych detali. Tworzenie logotypu dla firmy uwzględniło osobne opracowanie znaku graficznego i dopasowanie właściwej czcionki, którą napisaliśmy nazwę firmy. Projekt graficzny obejmuje kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna zostaje minimalistyczna i wyraźna. Gotowy produkt jest spójny z wizerunkiem firmy, dzięki czemu ułatwia pozyskiwanie nowych nabywców. Powstałe logo firmy ma otwartą formę, dzięki czemu bez problemu można umieszczać na produktach o różnych konturach. Dzięki temu stanowi też atrakcyjny gadżet promocyjny dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42