Orion Lighters

Branża —Papierosy

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

REFERENCJE
list polecający
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp marki to bardzo ważna istota wizerunku każdej firmy

Wykonaliśmy idealne logo dla firmy. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do tematu oraz atrakcyjnemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć coraz więcej kontrahentów. Z naszymi usługami logo firmy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Fazy kreowania projektu logotypu firmowego

Kompletny proces zaczął się od idei, następnie kreacji i finalnie zaprojektowania profesjonalnego znaku firmowego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logo marki to coś więcej niż porządny obrazek, wobec tego szczególną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie projektu do globalnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy najpierw skoncentrowali się na informacjach o marce, a w następnej kolejności na kreacji, co pozwoliło osiągnąć najbardziej zadowalający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez współpracę i stałą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to rezultat dużej ilości debat i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb firmy.

strzałka

Znak firmowy – wizytówka marki

Jak wiadomo logo marki to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się klient. Uznajemy wobec tego, że warto dostarczyć mu z jego pomocą coś więcej. Logo firmy może posłużyć, jako medium wartości marki i przyciągnąć nabywców i naszym zdaniem to właśnie udało się osiągnąć dzięki naszym ekspertom. Czytelna zajmująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Zrealizowane logo jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i umieszczania także na szyldach, jak i wszystkich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42