Reoli

Branża —Doradztwo, edukacja

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp marki to fundament wizerunku każdej marki

Stworzyliśmy idealne logo dla firmy. Dzięki profesjonalnemu podejściu do zagadnienia oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Z naszymi usługami logo to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Przebieg tworzenia projektu logo firmowego

Kompletny proces zaczął się od koncepcji, potem kreacji i finalnie opracowania profesjonalnego logotypu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znak graficzny to coś więcej niż schludny obrazek, tym samym specjalną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu do globalnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci najpierw skupili się na informacjach o marce, a w następnej kolejności na kreacji, co pozwoliło osiągnąć najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez współpracę i stałą wymianę zdań z klientem projekt to efekt dużej ilości dyskusji i korekt, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów marki.

strzałka

Logotyp – wizytówka firmy

Jak wiadomo logo marki to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się klient. Uznajemy w takim razie, że wskazane jest dostarczyć mu z jego pomocą coś więcej. Logo firmy może posłużyć, jako medium wartości firmy i przyciągnąć klientów i naszym zdaniem to właśnie udało się osiągnąć dzięki naszym fachowcom. Zauważalna interesująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Wykonane logo firmy jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i lokowania także na szyldach, jak i wszelakich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42