Cydrowin

Branża —Alkohole

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp marki to podstawa wizerunku każdej firmy

Wykonaliśmy znakomite logo dla firmy. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do zagadnienia oraz atrakcyjnemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli marce przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Z naszymi usługami znak graficzny to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Przebieg projektowania projektu graficznego znaku graficznego firmowego

Kompletny proces rozpoczął się od myśli, następnie kreacji i nareszcie zaprojektowania profesjonalnego logo firmy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logotyp to coś więcej niż schludny obrazek, w związku z tym szczególną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie projektu graficznego do generalnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci najpierw skupili się na informacjach o firmie, a następnie na kreacji, co pozwoliło osiągnąć najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę przez kooperację i stałą wymianę zdań z klientem projekt to efekt wielu dyskusji i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów marki.

strzałka

Znak graficzny – wizytówka marki

Jak wiadomo logo marki to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się kontrahent. Uznajemy wobec tego, że należałoby się dać mu z jego wsparciem coś więcej. Logo może posłużyć, jako nośnik wartości firmy i przyciągnąć nabywców i naszym zdaniem to właśnie udało się osiągnąć dzięki naszym fachowcom. Zauważalna atrakcyjna kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Stworzone logo firmy jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i lokowania również na szyldach, jak i wszelkich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42