Roan

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo marki - symbol identyfikacyjny spójny z wizerunkiem firmy

Wykonane przez nas logo marki bardzo dobrze pasuje do wizerunku firmy, korespondując z tym, jak chce być ona zauważana. Opracowanie graficzne zostało zrealizowane z troską o każdy, minimalny nawet szczegół. Nasz grafik zadbał o to, żeby uwzględnić wymogi klienta i stworzył logo, które koresponduje z wizerunkiem budowanym przez markę.

strzałka

Tworzenie graficzne logo dla firmy - dbałość o najwyższą jakość i szczegóły

Projekty znaku graficznego dla firmy tworzymy zwykle po wcześniejszych naradach. W tym projekcie graficznym klientowi zależało na jasnej szacie graficznej oraz czytelnych, mocnych barwach. Projektowanie znaku firmowego zaczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Później skoncentrowaliśmy się na ustaleniu ogólnego kierunku. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Skończony projekt jest pasujący do szaty wizualnej marki.

strzałka

Czyste i proste logo firmy - produkt promocyjny

Profesjonalne logo firmy jest znakiem rozpoznawalnym firmy. Zatem kreacja logo powinna zostać zlecona ekspertom. Ten projekt został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz zezwalał na dodawanie okazjonalnych detali. Opracowywanie logotypu dla firmy uwzględniło osobne zaprojektowanie symbolu graficznego i dopasowanie właściwej czcionki, którą napisaliśmy nazwę marki. Projekt obejmuje kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna zostaje minimalistyczna i wyraźna. Ukończony produkt jest spójny z wizerunkiem firmy, dzięki czemu upraszcza pozyskiwanie nowych klientów. Powstałe logo marki ma otwartą formę, dzięki czemu bez kłopotu można umieszczać na produktach o rozmaitych kształtach. Dzięki temu stanowi dodatkowo intrygujący gadżet reklamowy dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42