Wędzony Kąsek

Branża —Hotele, gastronomia

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego
Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo firmy - znak identyfikacyjny konsekwentny z wizerunkiem marki

Wykonane przez nas logo firmy bardzo dobrze pasuje do wizerunku marki, korespondując z tym, jak chce być ona postrzegana. Opracowanie graficzne zostało stworzone z troską o każdy, minimalny nawet szczegół. Nasz grafik zadbał o to, żeby uwzględnić potrzeby klienta i wykonał logo marki, które współgra z wizerunkiem budowanym przez markę.

strzałka

Opracowywanie graficzne logo dla marki - troska o najwyższą jakość i szczegóły

Koncepcje graficzne logotypu dla marki przygotowujemy stale po wcześniejszych konsultacjach. W tym projekcie klientowi zależało na jasnej szacie graficznej oraz przekonujących, mocnych barwach. Projektowanie logo marki zaczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Potem skupiliśmy się na wyznaczeniu ogólnego kierunku. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Gotowy projekt jest dopasowany do szaty wizualnej firmy.

strzałka

Czyste i proste logo marki - produkt reklamowy

Profesjonalne logo jest znakiem rozpoznawalnym marki. Stąd kreacja logo marki powinna zostać powierzona specjalistom. Ten projekt graficzny został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz zezwalał na dodawanie okazjonalnych detali. Tworzenie logo dla firmy uwzględniło osobne stworzenie znaku graficznego i dopasowanie właściwej czcionki, którą napisaliśmy nazwę marki. Projekt zawiera kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna zostaje minimalistyczna i zrozumiała. Gotowy produkt jest spójny z wizerunkiem firmy, dzięki czemu upraszcza pozyskiwanie nowych klientów. Powstałe logo firmy ma otwartą formę, dzięki czemu bez kłopotu wolno umieszczać na wyrobach o rozmaitych formach. Dzięki temu stanowi również atrakcyjny gadżet promocyjny dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42