Salutins ubezpieczenia

Branża —Finanse, ubezpieczenia

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo firmy - produkt spójny z wizerunkiem marki

Stworzone przez nas logo firmy perfekcyjnie pasuje do wizerunku marki, korespondując z tym, jak chce być ona spostrzeżona. Opracowanie graficzne zostało wykonane z dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Nasz grafik zadbał o to, żeby uwzględnić potrzeby klienta i stworzył logo marki, które współgra z wizerunkiem budowanym przez firmę.

strzałka

Opracowywanie logo dla marki - troska o najwyższą jakość i detale

Projekty logotypu dla marki tworzymy zazwyczaj po wcześniejszych naradach. W tym projekcie klientowi zależało na przejrzystej szacie graficznej oraz przekonujących, mocnych kolorach. Tworzenie logo marki rozpoczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Następnie skoncentrowaliśmy się na określeniu ogólnego stylu. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Gotowy projekt graficzny jest pasujący do szaty wizualnej firmy.

strzałka

Dobre logo marki - produkt reklamowy

Profesjonalne logo firmy jest symbolem rozpoznawalnym marki. Zatem kreacja logo powinna zostać powierzona specjalistom. Ten projekt został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz zezwalał na dodawanie okolicznościowych detali. Opracowywanie logo dla firmy uwzględniło odrębne stworzenie symbolu graficznego i dobranie właściwej czcionki, którą napisaliśmy nazwę firmy. Projekt graficzny zawiera kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna pozostaje minimalistyczna i wyraźna. Skończony produkt jest spójny z wizerunkiem firmy, dzięki czemu upraszcza zdobywanie nowych kontrahentów. Powstałe logo firmy ma otwartą formę, dzięki czemu bez kłopotu wolno umieszczać na produktach o różnorodnych kształtach. Dzięki temu stanowi dodatkowo atrakcyjny artykuł promocyjny dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42