Drużyna Szakala

Branża —Zdrowie, uroda

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo firmy - produkt konsekwentny z wizerunkiem firmy

Wykonane przez nas logo firmy świetnie pasuje do wizerunku marki, korespondując z tym, jak chce być ona spostrzeżona. Opracowanie graficzne zostało wykonane z troską o każdy, najmniejszy nawet detal. Nasz projektant zadbał o to, żeby uwzględnić potrzeby klienta i wykonał logo, które koresponduje z wizerunkiem budowanym przez firmę.

strzałka

Tworzenie logo dla firmy - dbałość o najwyższą jakość i szczegóły

Projekty graficzne logotypu dla firmy tworzymy stale po wcześniejszych konsultacjach. W tym projekcie klientowi zależało na klarownej szacie graficznej oraz wyrazistych, mocnych barwach. Kreowanie logo firmy zaczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Następnie skupiliśmy się na wyznaczeniu ogólnego stylu. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Gotowy projekt jest dopasowany do szaty wizualnej marki.

strzałka

Dobre logo firmy - produkt reklamowy

Profesjonalne logo firmy jest znakiem rozpoznawalnym marki. Dlatego kreacja logo powinna zostać powierzona ekspertom. Ten projekt został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz zezwalał na dodawanie okazjonalnych detali. Tworzenie logo dla firmy uwzględniło osobne opracowanie symbolu graficznego i dopasowanie odpowiedniej czcionki, którą napisaliśmy nazwę marki. Projekt graficzny obejmuje kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna pozostaje minimalistyczna i czytelna. Gotowy produkt jest spójny z wizerunkiem marki, dzięki czemu upraszcza pozyskiwanie nowych kontrahentów. Powstałe logo marki ma otwartą formę, dzięki czemu bez problemu wolno umieszczać na wyrobach o przeróżnych konturach. Dzięki temu stanowi także atrakcyjny artykuł promocyjny dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42