Sympetrum

Branża —Doradztwo, edukacja

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo - symbol wizualny spójny z wizerunkiem marki

Zaprojektowane przez nas logo marki perfekcyjnie pasuje do wizerunku firmy, korespondując z tym, jak chce być ona postrzegana. Opracowanie graficzne zostało stworzone z troską o każdy, najmniejszy nawet element. Nasz grafik zadbał o to, żeby uwzględnić wymogi klienta i wykreował logo firmy, jakie współgra z wizerunkiem budowanym przez markę.

strzałka

Projektowanie graficzne logo dla marki - troska o najwyższą jakość i detale

Projekty graficzne logo dla marki przygotowujemy zawsze po wcześniejszych konsultacjach. W tym projekcie klientowi zależało na klarownej szacie graficznej oraz czytelnych, mocnych barwach. Projektowanie logotypu rozpoczęliśmy od ustalenia palety kolorystycznej i wybrania barwy przewodniej. Następnie skoncentrowaliśmy się na wyznaczeniu ogólnego stylu. Zależało nam na graficznym minimalizmie oraz obecności ostrych kątów. Gotowy projekt graficzny jest pasujący do szaty wizualnej marki.

strzałka

Czyste i proste logo firmy - produkt reklamowy

Profesjonalne logo jest symbolem rozpoznawalnym firmy. W związku z tym kreacja logo marki powinna zostać zlecona ekspertom. Ten projekt został przemyślany w taki sposób, żeby się wygodnie skalował oraz zezwalał na dodawanie okolicznościowych detali. Tworzenie logo dla firmy uwzględniło odrębne stworzenie znaku graficznego i dobranie odpowiedniej czcionki, którą napisaliśmy nazwę firmy. Projekt graficzny zawiera kilka graficznych ozdobników, ale mimo to, kreacja graficzna zostaje minimalistyczna i wyraźna. Skończony produkt jest spójny z wizerunkiem firmy, dzięki czemu upraszcza pozyskiwanie nowych klientów. Powstałe logo firmy ma otwartą formę, dzięki czemu bez kłopotu wolno umieszczać na wyrobach o przeróżnych konturach. Dzięki temu stanowi też atrakcyjny artykuł reklamowy dla firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42