Elite Nails

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — opakowania, etykiety reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Etykieta, opakowanie reklamowe i jego istota w promocji firmy

Stworzyliśmy porywające opakowania reklamowe dla produktu, bo wiemy, że opakowanie dla produktu i dla marki to opcja bardzo istotna. Liczy się w jego przypadku użyty surowiec, ale też projekt, a właściwie zwłaszcza ona. Tak właśnie jest, bo wielu potencjalnych odbiorców raczej nie kojarzy samego produktu, ale coś takiego jak etykietę na wyrób, jaką to wielokrotnie widać w sieci, czy też w telewizji. Tym samym można swobodnie uznać, że to właśnie ta konkretna grafika na opakowaniu sprzedaje produkt, bo jest: unikalna, osoby utożsamiają ją z wysoką jakością, nabywają tylko ze względu na to, że znają etykietę, a nawet rekomendują znajomym produkt.

strzałka

Projektowanie opakowania reklamowego w dzisiejszych czasach i jego przeznaczenie w sprzedaży

W czasach obecnych to opracowywanie opakowania reklamowego odgrywa podstawową rolę w trakcie przygotowywania artykułu do sprzedaży. Opakowania I etykiety reklamowe projektują je graficy komputerowi i specjaliści od reklamy z doświadczeniem i znajomością tych aktualnych trendów w branży, bo etykieta czy opakowanie reklamowe na towar musi być na czasie. Kluczowe znaczenie ma też i to, że potencjalni klienci są do pewnego stopnia zapatrzeni w ruchy konkurencji, czyli ich odpowiedź łączona z interesującym opakowaniem musi być nawet lepszą.

strzałka

Nowoczesne opakowanie reklamowe spójne z wizerunkiem firmy

Doskonale wiemy o tym, że etykieta na opakowanie reklamowe powinna być spójną z wizerunkiem firmy, czyli też z kolorami, którymi od dłuższego czasu posługuje się konkretny wykonawca. Taka kreacja graficzna jest dla nas opcją bez trudu dostępną, bo dysponujemy wprawą profesjonalistów, którzy szczegółowo poznali współczesne rynkowe realia.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42