Finea

Branża — Art. spożywcze

Praca — opakowania, etykiety reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywne opakowanie i etykieta reklamowa to grunt

Zaprojektowaliśmy opakowanie dla firmy z myślą o działaniach promocyjnych i budowaniu istoty biznesu. Projektując markę wskazane jest pod uwagę wziąć każdy składnik jaki pokazujemy kontrahentowi. Posiadanie spersonalizowanych do charakteru biznesu opakowań, to klucz do opracowania przyjemnej dla oka tożsamości wizualnej. Taki zabieg pomaga stopniowo budować rozpoznawalną markę wybijającą się na rynku. Nasz nabywca działa na wielce konkurencyjnym rynku, wobec tego musieliśmy zastosować graficzne i sprzedażowe sposoby na wyróżnienie jego firmy z tłumu.

strzałka

Przemyślany przebieg kreowania etykiet i opakowań

Proces opracowania opakowania był nie lada wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o to, aby kompozycja graficzna obejmowała wszystko, co może wywrzeć wpływ na późniejszy wybór produktu przez odbiorcę. Nasi projektanci zadbali o dobór barw i fontów firmowych oraz grafiki, by jak najpoprawniej wkomponować nasz wyrób w szatę wizualną marki. Liczy się dla nas zgodność z tym, co sygnalizuje nasz klient i jakie są jego oczekiwania. Projektowanie etykiety, jaka będzie zdobić sprzedawane towary, to nie tylko skupianie się na estetyce, ale również na funkcjonalności i jedności w przekazie. W tym celu użyliśmy też archiwalnych fotografii firmy i "wyciągnęliśmy" z niej aspekty ukazujące jej charakter.

strzałka

Dobra jakość i oryginalny pomysł graficzny opakowania dla produktu

Aspekt jakości stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji. Zadbaliśmy o każdy detal, żeby zagwarantować naszym klientom sto procent zadowolenia i produkt finalny na znacznym poziomie. Uwzględniamy najnowsze trendy ze świata graficznego oraz marketingowego. Kombinacja obu aspektów umożliwia nam osiągać wysoce zadowalające naszych odbiorców rezultaty.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42