Therapic

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — opakowania, etykiety reklamowe

WYZWANIE

Naszym misją było zaprojektowanie wizerunku firmy, zacząwszy od zaprojektowania logo, tak aby w kolejnych etapach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów brandingowych – broszury firmowe, ulotki dl, teczki, pomysły graficzne firmowe, strona www, itp. Nasza praca miała na celu opracowanie współczesnego, nowatorskiego, a równolegle niezwykle kompetentnego wizerunku. Trudność w pracy nad identyfikacją wizualną dla marki polegała w głównej mierze na opracowaniu zwartej, wszechstronnej linii graficznej, która będzie pozytywnie działać pod różne kanały działań marketingowych i sprzedażowych. Klient oczekiwał od nas opracowania czystego i prostego przekazu, który idelanie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem spółki zainicjowaliśmy od niezwykle znaczącego składnika tożsamości jednostki czyli logotypu. Znak marki, jaki został stworzony to nieskomplikowany i nowoczesny znak oraz należycie dopasowana typografia, który swoją budową idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logo podkreśla profesjonalizm działalności firmy i prężność działania. Logo miało być proste i czytelne, ale też przejawiać cechy dynamiki odpowiedniej dla jednostki. Nowoczesność logo firmy uzyskaliśmy przez użycie właściwej konstrukcji. Podczas kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały potem wykorzystane przy projektowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W następnym etapie prac zostały zaprojektowane materiały biurowe, foldery dla firmy, reklamy oraz firmowa strona www. Wykonane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla firmy. Kolorystyka oraz znak graficzny z logo wykorzystaliśmy jako motyw kluczowy, stał się elementem konstrukcyjnym przy projekcie graficznym innych materiałów promocyjnych. Materiały zostały zaprojektowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w przekonujący i świadomy sposób uwydatnić silną i wyraźną pozycję jednostki w branży. Trud włożonej pracy nad materiałami zaowocował kolejnymi zleceniami, w ramach jakich zostały stworzone kalendarze ścienne, notesy oraz inne gadżety reklamowe. Zaprojektowana identyfikacja wizualna umocniła pozycje firmy w rynku i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • opakowania
  • torby
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety firmowe<
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywne opakowanie reklamowe dla produktu i etykieta reklamowa to podstawa

Opracowaliśmy opakowanie dla firmy z myślą o działaniach promocyjnych i budowaniu świadomości działalności. Tworząc markę wskazane jest pod uwagę wziąć każdy składnik jaki pokazujemy użytkownikowi. Posiadanie spersonalizowanych do istoty działalności opakowań, to klucz do opracowania przyjemnej dla oka identyfikacji wizualnej. Taki zabieg wspiera pomału budować rozpoznawalną markę wybijającą się na rynku. Nasz klient funkcjonuje na wysoce konkurencyjnym rynku, wskutek tego musieliśmy zastosować graficzne i reklamowe strategie na wyróżnienie jego firmy z tłumu.

strzałka

Efektywny i przemyślany proces tworzenia etykiet i opakowań

Proces tworzenia opakowania był nie lada wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o to, aby kompozycja graficzna zawierała wszystko, co może przyczyniać się na późniejszy wybór towaru przez klienta. Nasi graficy zadbali o dobór kolorów i czcionek firmowych oraz grafiki, żeby jak najlepiej wkomponować nasz wyrób w szatę wizualną firmy. Liczy się dla nas harmonia z tym, co komunikuje nasz nabywca i jakie są jego oczekiwania. Projektowanie etykiety, jaka będzie zdobić sprzedawane towary, to nie tylko koncentrowanie się na stylistyce, ale też na funkcjonalności i jedności w przekazie. W tym celu użyliśmy też archiwalnych fotografii firmy i "wyjęliśmy" z niej aspekty ukazujące jej charakter.

strzałka

Odpowiednia jakość i sprawdzony projekt etykiety produktowej

Aspekt jakości dobitnie wyróżnia nas pośród konkurencji. Zadbaliśmy o każdy detal, aby umożliwić naszym nabywcom sto procent satysfakcji i produkt finalny na ogromnym poziomie. Uwzględniamy najświeższe trendy ze świata graficznego oraz marketingowego. Połączenie obu aspektów umożliwia nam osiągać wielce zadowalające naszych kontrahentów rezultaty.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42