Biameditek

Branża — Medycyna

Praca — Pakiety kalendarzy

WYZWANIE

Klient zlecił nam zaprojektowanie wizerunku przedsiębiorstwa. Prace zaczęliśmy od całkowitej analizy branży i sytuacji firmy na rynku, aby w kolejnych krokach skupić się na projektach materiałów reklamowych. Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnego a równocześnie bardzo kompetentnego wizerunku marki. Istotnym wyzwaniem w pracy nad wizerunkiem było zaprojektowanie spójnej i wszechstronnej linii graficznej pod różne kanały sprzedaży. Wymowny i prosty przekaz, jaki perfekcyjnie wpasuje się w branżę to było minimum tego co oczekiwał nabywca.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem rozpoczęliśmy nad wykrystalizowaniem właściwej linii graficznej dla materiałów promocyjnych. Powstała szata wizualna była ogromnie prosta i wymowna, bez zbędnych fajerwerków, a przy tym znakomicie dopasowana do specjalności zamawiającego. Prawidłowo dostosowana kolorystyka miała za zadanie uwypuklić fachowość biznesu. Efektywna praca nad linią graficzną i szybka akceptacja dała nam przepustkę do dalszych prac koncepcyjnych nad materiałami reklamowymi. Zaprojektowaliśmy pakiet organizerów dla firmy, w tym firmowe kalendarze promocyjne ścienne, książkowe oraz inne materiały drukowane. Komplet materiałów została opracowana zgodnie z uznaną dla klienta tożsamością wizualną. Kolorystyka logo marki oraz części konstrukcyjne znaku graficznego zostały wykorzystane przy tworzeniu pozostałych artykułów, tak aby w niewątpliwy i świadomy sposób zaakcentować silną i klarowną pozycję firmy w branży. Prace nad wizerunkiem przebiegały dosyć sprawnie i z wynikiem zadowalającym dla kontrahenta, co zaowocowało kolejnymi pracami zleconymi przez klienta. Zaprojektowane firmowe kalendarze oraz wykrystalizowany wizerunek identyfikacyjny dał przewagę konkurencyjną klientowi i nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • materiały biurowe
  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze biurkowe
  • kalendarze książkowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarze reklamowe - marka jako przewodnik w codziennych wyborach klientów

W złożonej mozaice rynkowej, gdzie innowacje i pomysły burzą status quo, utrzymanie marki w czołówce świadomości klienta to wyzwanie. Ale jak uczynić to, aby była nie tylko widoczna, ale także przewodnikiem w decyzjach? Nasza odpowiedź to kalendarze korporacyjne pełne wizji - harmonijne połączenie artystycznej ekspresji, funkcjonalności i mistrzowskiej promocji. W czasach, kiedy wartości i przekonania kształtują wybory konsumentów, nasze kalendarze stają się kompasem w ich codziennym życiu.

strzałka

Kalendarz – nie tylko środek do zaznaczania dat

Zwykły kalendarz może służyć do zaznaczania ważnych terminów, ale nasze kalendarze robią znacznie więcej. Gdy Twoje logo, cel i wartości współtworzą codzienne życie klienta, stają się one kompasem, który wskazuje drogę i przypomina o misji Twojego brandu. Nasza oferta obejmuje od artystycznie wyrafinowanych kalendarzy biurkowych, przez wielofunkcyjne modele ścienne, aż po edycje deluxe. Każdy z nich jest owocem głębokiej refleksji, zapewniając, że Twoja marka będzie stałym przewodnikiem dla Twoich klientów.

strzałka

Zrównoważenie wizji z praktycznością - DNA wyjątkowego kalendarza

W środowisku, gdzie spójność marki i jej przekaz są kluczem, nasze kalendarze korporacyjne są stworzone z myślą o perfekcyjnym połączeniu wizji z codzienną użytecznością. Jeśli pragniesz, aby Twoja marka była nie tylko identyfikowana, ale także kierunkowskazem dla Twoich klientów, nasze kalendarze są doskonałym wyborem. Niech staną się lustrzanym odbiciem Twojego przekazu i misji w codziennym życiu klienta. Zachęcamy do zgłębienia naszej wizjonerskiej kolekcji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42