Emeco

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Pakiety kalendarzy

KLIENT

Emeco Budownictwo to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie kompleksowej realizacji robót ziemnych i konstrukcyjnych. Powstała dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia kadry menadżerskiej z współpracą z renomowanymi podmiotami branży budownictwa.

WYZWANIE

Firma Emeco powierzyła nam zaprojektowaie kompletnego wizerunku dla swojej firmy. Naszym zadaniem było zbudowanie wizerunku profesjonalnej firmy zajmującej się realizacją robót ziemnych i konstrukcyjnych. Praca nad wizerunkiem dla firmy Emeco miałą przebiegać wieloetapowo, gdyż potrzeby firmy były dość duże w zakresie reklamy i promocji.

REALIZACJA

W pierwszym etapie rozpoczęliśmy pracę analizy otoczenia biznesowego klienta. Na tym gruncie weszliśmy w prace projektowe nad logo firmy i materiałami do komunikacji z klientem. Pracując nad logo chcieliśmy, aby niosło przekaz dość mocny i zarazem techniczny. Większość klientów firmy Emeco to mężczyźni, inżynierowie, tak wygląda branża budowlana. Dodatkowo w logo chcieliśmy uwikłać symbol graficzny, nawiązujący do profilu działalności firmy. Znak graficzny nawiązuje kształtem to łapy koparki, czyli podstawowego ciężkiego sprzętu jaki można znaleźć na każdej budowie. Kolorystyka logo to granat połączony z ożywczym pomarańczem, który nadaje znakowi dynamicznego charakteru. Elementy tworzące znak firmowy wykorzystaliśmy jako element do komponowania treści firmowych. Charakterystyczne „zęby” również wykorzystaliśmy przy projektowaniu materiałów biurowych oraz pojawia się przy kreacji grafiki w pozostałych materiałach przygotowanych dla Emeco. Przy projekcie prezentacji firmowej czy strony www wykorzystaliśmy bardzo kontrastowy i mocny skos z symbolu, który stał się rozpoznawalnym motywem przewodnim materiałów promocyjnych. Ten prosty element komunikuje ważne wartości o dynamice działania firmy. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskaliśmy niezwykłą ciekawość w projekcie, duże kontrastowe powierzchnie idealnie sprawdzają się przy nowoczesnych materiałach reklamowych. W kolejnych etapach naszej pracy powstały sezonowe upominki dla klientów – kalendarze książkowe i organizery ścienne trójdzielne, opracowaliśmy grafikę na auta oraz zaprojektowaliśmy zestaw materiałów dotyczących reklamy zewnętrznej – flagi, oznakowanie maszyn budowalnych i miejca budowy. Bardzo ważnym elementem wszystkich materiałów są zdjęcia z realizacji, które odpowiednio wkomponowane w grafikę firmową są idealnym dopełnieniem materiałów wizerunkowych.Wykreowana linia graficzna firmy oraz zastosowane przez nas działania skutecznie wzmocniły wizerunek firmy Emeco Budownictwo na polskim rynku. Przyczyniła się do tego zarówno kolorystyka materiałów reklamowych, zaproponowana forma wizualna, nowoczesne przedstawienie zdjęć oraz spięcie tego w spójny i profesjonalny system wizualny.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga identyfikacji znaku
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • teczka reklamowa
 • strona www
 • prezentacja firmowa
 • plakaty reklamowe
 • grafika na samochody
 • torba reklamowa
 • kalendarze trójdzielne
 • kalendarze książkowe
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Reklamowe kalendarze to Twoja marka jako składnik wielobarwnego puzzle w życiu klienta

W kalejdoskopie rynkowych możliwości, gdzie każda firma poszukuje własnej, niepowtarzalnej niszy, utrzymanie trwałej obecności w umysłach konsumentów to wyzwanie. Jak jednak wpasować się w ten wielobarwny obraz, nie tracąc swojego indywidualnego charakteru? Nasze kalendarze korporacyjne są jak mozaika - piękne połączenie różnorodności, funkcjonalności i skutecznej promocji. W erze, gdzie indywidualność i różnorodność są cenione, nasze kalendarze stają się częścią większej całości, która tworzy codzienną rzeczywistość Twoich klientów.

strzałka

Kalendarz - nie tylko środek do organizacji, ale fragment większego obrazu

Chociaż kalendarz może być postrzegany jako proste narzędzie do zarządzania czasem, w naszym wykonaniu staje się on elementem większej całości. Gdy Twoje logo, wizja i główne przesłania są stałym elementem dnia klienta, wkomponowują się w ich codzienną mozaikę, dodając wartość i kontekst. Oferujemy różnorodne modele, od kolorowych kalendarzy biurkowych, przez funkcjonalne wersje ścienne, aż po limitowane edycje specjalne. Wszystkie nasze produkty tworzone są z dbałością o detale, sprawiając, że Twoja marka staje się nieodłączną częścią życia Twoich klientów.

strzałka

Symfonia różnorodności i funkcjonalności - filar naszych kalendarzy

W środowisku, gdzie różnorodność i autentyczność odgrywają kluczową rolę, nasze kalendarze korporacyjne odzwierciedlają te wartości, łącząc je z codzienną użytecznością. Jeżeli pragniesz, by Twoja marka była integralną częścią mozaiki, która składa się na życie Twoich klientów, nasze kalendarze są idealnym rozwiązaniem. Niech staną się składnikiem, który dodaje koloru i głębi do codziennego życia. Serdecznie zapraszamy do zanurzenia się w mozaice naszej kolekcji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42