Wika

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Rollup, ścianki

KLIENT

Wika Polska to jedna z największych firm na Kujawach zajmująca się produkcją aparatury do pomiarów ciśnienia, temparatury i siły. Jest to światowy lider w swojej branży, dynamiczna i stale rozwijająca się firma, która inwestuje w młodych ludzi.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było zaprojekowania szeregu materiałów wspierające zadania działu HR. Przekaz materiałów miał być odpowiednio profilowany dla młodych osób poszukujących pracy. Tworzone przez nas materiały reklamowe swoją tematyką i szatą graficzną maiały zachęcić młodych ludzi, którzy ukończą technikum lub studia inżynierskie do pracy w zespole Wika Polska. Kolorstyka materiałów i ogólna estetyka reklam miała nawiązywać do identyfikacji wizualnej całej firmy. Wyzwaniem było stworzenie maskotki firmowej, która zachęci do dołączenia młodych ludzi do zespołu pracowników.

REALIZACJA

Realizacja materiałów pod hasłem Wika zatrudni pracownika, w głównej mierze miała za zadanie zaprezentować korzyści jakie wynikają z pracy dla młodych zdolnych ludzi po studiach i szkołach technicznych. Motywem przewodnim materiałów stworzonych z myślą o targach pracy miałą być maskotka. Realizację rozpoczęliśmy od projektu „ludzika” – maskotki firmowej. Miał być on symbolem młodego człowieka zatrudnionego w firmie, stąd też jego postać swoim wyglądem miała nawiązywać do urządzenia pomiarowego. Podeszliśmy do projektowania dość humorystycznie i to przyniosło spodziewany efekt, grafika się bardzo spodobała i została dobrze odebrana.Całość materiałów wykonana w kolorystce firmowej – niebieski w połączeniu z ożywczym pomarańczem. Pomarańczowy kolor miał unowocześnić reklamy z dużą ilością koloru niebieskiego. Spójna linia graficzna została wykorzystana przy tworzeniu projektów materiałów wystawienniczych, jak również na plakatach i ulotkach, które zostały stworzone z myślą o tym projekcie. W ramach realizacji tego projektu dla Wika Polaska, pracowaliśmy również na projektami graficznymi plakatów do ram, wielkoformatowych billboradów oraz dużej ścianki wystawienniczej. Niezwykle istotne były zaprojektowane ulotki, które miały pozostać w rękach zainteresowanych.

ZADANIA WYKONANE
  • projekt ludzika dla marki
  • wizerunek marki
  • ścianki wystawiennicze
  • rollup
  • ulotki reklamowe
  • broszura
  • plakaty
  • billboard
  • etykieta na opakowanie
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42