Wika

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Wika Polska to jedna z największych firm na Kujawach zajmująca się produkcją aparatury do pomiarów ciśnienia, temparatury i siły. Jest to światowy lider w swojej branży, dynamiczna i stale rozwijająca się firma, która inwestuje w młodych ludzi.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było zaprojekowania szeregu materiałów wspierające zadania działu HR. Przekaz materiałów miał być odpowiednio profilowany dla młodych osób poszukujących pracy. Tworzone przez nas materiały reklamowe swoją tematyką i szatą graficzną maiały zachęcić młodych ludzi, którzy ukończą technikum lub studia inżynierskie do pracy w zespole Wika Polska. Kolorstyka materiałów i ogólna estetyka reklam miała nawiązywać do identyfikacji wizualnej całej firmy. Wyzwaniem było stworzenie maskotki firmowej, która zachęci do dołączenia młodych ludzi do zespołu pracowników.

REALIZACJA

Realizacja materiałów pod hasłem Wika zatrudni pracownika, w głównej mierze miała za zadanie zaprezentować korzyści jakie wynikają z pracy dla młodych zdolnych ludzi po studiach i szkołach technicznych. Motywem przewodnim materiałów stworzonych z myślą o targach pracy miałą być maskotka. Realizację rozpoczęliśmy od projektu „ludzika” – maskotki firmowej. Miał być on symbolem młodego człowieka zatrudnionego w firmie, stąd też jego postać swoim wyglądem miała nawiązywać do urządzenia pomiarowego. Podeszliśmy do projektowania dość humorystycznie i to przyniosło spodziewany efekt, grafika się bardzo spodobała i została dobrze odebrana.Całość materiałów wykonana w kolorystce firmowej – niebieski w połączeniu z ożywczym pomarańczem. Pomarańczowy kolor miał unowocześnić reklamy z dużą ilością koloru niebieskiego. Spójna linia graficzna została wykorzystana przy tworzeniu projektów materiałów wystawienniczych, jak również na plakatach i ulotkach, które zostały stworzone z myślą o tym projekcie. W ramach realizacji tego projektu dla Wika Polaska, pracowaliśmy również na projektami graficznymi plakatów do ram, wielkoformatowych billboradów oraz dużej ścianki wystawienniczej. Niezwykle istotne były zaprojektowane ulotki, które miały pozostać w rękach zainteresowanych.

ZADANIA WYKONANE
  • projekt ludzika dla marki
  • wizerunek marki
  • ścianki wystawiennicze
  • rollup
  • ulotki reklamowe
  • broszura
  • plakaty
  • billboard
  • etykieta na opakowanie
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie banerów, efektywna reklama z wysokiej jakości grafiką

Baner na ścianę reklamowy to potężne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Efektywność billboardu reklamowego w ogromnej mierze zależy wprawdzie od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Poprawnie opracowany baner może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość marki. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Przedstawiamy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dopasowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z dbałością o detale i w celu skutecznego przekazania przekazu firmy.

strzałka

Tworzenie baneru reklamowego - koncepcja i kreacja

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z imponującą równowagą barw, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować barwy pasujące do brandingu firmy, co ponadto rozwija jej atrakcyjność wizualną. Baner reklamowy zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z adekwatnym formatem i stylem czcionki. Odpowiednio przemyślane jest także zastosowanie obrazów i grafiki, z odpowiednią równowagą pomiędzy tekstem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali zasady projektowania, by zaprojektować baner na ścianę reklamowy, który jest zarówno czysty, jak i porywający. Rezultatem jest produkt właściwy z wizerunkiem marki, który służy jako skuteczny banner reklamowy.

strzałka

Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że projekt baneru na ścianę robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego postać wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co zapewnia wytrzymałość i długowieczność. Dbałość o detale zauważalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest fenomenalnym przykładem dobrze zaprojektowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną promocją przez cały rok. Wydajna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Projektując artykuły promocyjne, warto zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy fenomenalnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Efektywnie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny billboard reklamowy. W trakcie projektowania baner na ścianę reklamowego podstawowy jest dogłębny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego perfekcyjnym przykładem. Pokrótce, profesjonalnie zaprojektowany baner zgodny z grafiką firmy jest gigantycznym narzędziem do skutecznej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42