Aldo

Branża — Reklama

Praca — tworzenie stron www

WYZWANIE

Naszym tematem było stworzenie wizerunku firmy, począwszy od zaprojektowania znaku graficznego, żeby w następnych krokach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów promocyjnych – foldery a4 reklamowe, ulotki dl, teczki, grafiki promocyjne, serwis www, itp. Nasza praca miała na celu stworzenie współczesnego, nowatorskiego, a zarazem nadzwyczaj fachowego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamocią wizualną dla przedsiębiorstwa polegała w nadrzędnej mierze na opracowaniu zwartej, uniwersalnej linii graficznej, która będzie odpowiednio funkcjonować pod przeróżne kanały działań reklamowych i sprzedażowych. Klient oczekiwał od nas wypracowania wyraźnego i prostego przekazu, jaki idelanie wpasowuje się w branżę, w której funkcjonuje.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem przedsiębiorstwa rozpoczęliśmy od ogromnie istotnego elementu tożsamości wizualnej firmy czyli logo firmy. Znak firmy, jaki powstał to prosty i nowoczesny symbol oraz należycie dopasowana typografia, jaki swoją budową idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka znaku firmowego uwypukla profesjonalizm działań firmy i siłę działania. Logo miało być proste i czytelne, ale też przejawiać cechy dynamiki odpowiedniej dla spółki. Nowoczesność logo firmy uzyskaliśmy przez użycie dobrej budowy. W toku kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały dalej wykorzystane przy projektowaniu pozostałych materiałów tożsamości wizualnej.W kolejnym etapie prac zostały zaprojektowane materiały biurowe, broszury firmowe, reklamy oraz firmowa strona www. Ukończone prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo marki wykorzystaliśmy jako motyw kluczowy, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie graficznym innych materiałów promocyjnych. Materiały zostały zaprojektowane z wykorzystaniem motywu przewodniego, tak aby w wymowny i świadomy sposób zaakcentować silną i widoczną pozycję marki w branży. Wysiłek włożonej pracy nad materiałami zaowocował następnymi zamówieniami, w ramach jakich zostały stworzone kalendarze reklamowe ścienne, notesy z logo oraz pozostałe gadżety promocyjne. Zaprojektowana tożsamość wizualna umocniła sytuację jednostki w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • folder
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety firmowe<
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna strona internetowa dla marki to informacja i promocja

Aktualnie tworzone strony internetowe dla firm są znakomicie dopracowane, jeśli idzie o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony internetowe starego typu, które to doskonale funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Dzisiaj taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu produkty zamawiano w zasadzie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to prawie z dowolnej lokalizacji. W tego typu sprawach chodzi o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Nowoczesne Opcje jeśli chodzi o projekt graficzny strony www dla przedsiębiorstwa

Nasze działanie polega na tworzeniu nowoczesnych projektów stron www, a szczegółowiej obecne strony www dla marek muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna twórczością kompetentnych profesjonalistów, projektantów, jacy potrafią wykreować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco wiele znaczy również i to, że przy tworzeniu użytkownik ma dużo do powiedzenia, a nawet pomaga w procesie tworzenia strony.

strzałka

Firmowa strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem marki i jej tożsamością

Wydaje się, że w czasach współczesnych zdecydowanie prościej o produkt logiczny z wizerunkiem marki, jeżeli chodzi o strony www dla firm. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie przygotowujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna znają niezwykle dobrze obecne realia i stąd ich projekty stron www są czymś, co faktycznie się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42