Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze książkowe 2020 indywidualne

Kalendarze książkowe 2020 na zamówienie personalizowane

to niezwykle użyteczny gadżet reklamowy, terminarz książkowy z logo firmy to promocja firmy przez cały rok oraz ciekawy podarunek na niejedną okazje firmową. Staramy się, aby nasz projekt kalendarza książkowego z własnym zdjęciem był naprawdę oryginalny, projektujemy organizery biznesowe na konkretne zamówienie klienta. Personalizowane kalendarze książkowe ze zdjęciem i z logo firmy na okładce mogą być różnorodnie zindywidualizowane.

Kalendarze książkowe
nowe oblicze dobrze znanego kalendarza książkowego

Kalendarze książkowe reklamowe na rok 2020 z własnymi zdjęciami łączą w sobie cechy standardowego modelu książkowego z logo firmy wzbogacając go o całkowicie indywidualną grafikę i oryginalne wizualne rozwiązania. Kalendarze książkowe na zamówienie mają tendencje do powielania się, natomiast te kalendarze biznesowe są całkowicie oryginale i nowoczesne. Już przy pierwszym wrażeniu wyróżnisz się i pozostawisz pozytywne wrażenie. Dodatkowo taka forma kalendarza książkowego 2020 + indywidualny, profesjonalny projekt ze zdjęciem, personalizacja, oznakowanie logo firmy przyciąga zainteresowanie i świadczy o prestiżu firmy.
Kalendarze książkowe
Kalendarz książkowy
Kalendarz książkowy indywidualny
Kalendarz książkowy z oprawą indywidualną
Firmowy kalendarz książkowy
Kalendarz książkowy dla firmy
Projekt kalendarza książkowego
Kalendarz książkowy - indywidualny
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza książkowego?

Możemy zrealizować Twój kalendarz książkowy ze zdjęciami i ...dużo więcej.napisz do nas

Kalendarze książkowe 2020 z grafiką firmową
wybrane cechy

  • nasze kalendarze książkowe 2020 z zdjęciami na zamówienie to skuteczna promocja firmy oraz wsparcie dla działu marketingu, organizer książkowy to reklama firmy i jej oferty przez długie 365 dni w roku, bywa że i dłużej
  • funkcjonalne kalendarze - taki terminarz na zamówienie spełnia liczne funkcje, poprzez zdjęcia i logo firmy pełni funkcje reklamową, również przekazuje ważne informacje oraz często wykorzystywany jest jako personalizowany upominek firmowy
  • przemyślana konstrukcja kalendarza książkowego, dzięki czemu całość dobrze funkcjonuje, elementy kalendarza książkowego reklamowego dobrze się ze sobą komponują, co finalnie przesądza o powodzeniu marketingowym produktu
  • oznakowanie reklamowe - kalendarz z logo firmy daje wiele możlwości zareklamowania naszej firmy, główne medium to okładka, czyli indywiddaulna grafika firmowa z własnym zdjęciem, ponadto nadruk firmowy w kalendarium, czy też warto dodać nadrukowane logo na tasiemkę

Kalendarz na rok 2020
skuteczna promocja
dla małej i dużej firmy

Przykładowe parametry
ROZMIARY kalendarza książkowego
- kalendarze książkowe występują głównie
w formatach: A5, B5, A4, B4, A6 i innych
OPRAWY kalendarz książkowy
- okładki z zdjęciami firmowymi, z dedykowanym projektem graficznym
PERSONALIZACJA kalendarze książkowe
- kalendarze książkowe personalizujemy poprzez: grawerowanie i tłoczenie na okładce logo, wstążki z nadrukowanym logo, okucia narożników, reklamowe wyklejki oraz wklejki, srebrzenie i złocenie brzegów, ozdobne opakowania oraz przeszycia, garbiki
POZNAJ CENĘInteresuje Cię cena Twojego kalendarza na rok 2020?
Wybrane przykłady naszych realizacji reklamowych kalendarzy książkowych...

KALENDARZ książkowy

Od 20 lat opracowujemy i produkujemy kalendarze książkowe na zamówienie, z nadrukiem logo firmy, jak i ze zdjęciami. Każdy nasz organizer reklamowy to indywidualne skrojony kalendarz książkowy firmowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Wybierz firmowy kalendarz

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Wybierając kalendarz książkowy ze zdjęciami, klient może również liczyć na rozmaite dodatki, które jesteśmy w stanie wykonać. Na przykład możemy zrealizować kalendarz z logo firmy. Każdy nasz kalendarz książkowy na zamówienie jest wyjątkowy i ma w sobie coś szczególnego. Przez co z dodatkami jest jeszcze oryginalniejszy i ciekawszy.
okładka z grafiką do kalendarza

Okładka z grafiką

Jeżeli ktoś chce kalendarz książkowy z własną okładką, to bez problemu możemy taki wykonać. Dziś kalendarze 2020 z indywidualną okładką cieszą się dużym zainteresowaniem. Są doskonałą, skuteczną reklamą firmy na cały rok.
kalendarz - wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Kalendarze książkowe ze zdjęciami cieszą się dużym zainteresowaniem. Takie wklejki reklamowe są skuteczną reklamą, zabieraną w różne miejsca. Strony z personalizowanymi wklejkami mogą być zadrukowane jedno- lub dwustronnie.
registrty do kalendarzy
Registry
Wszystkie kalendarze książkowe indywidualne z logo firmy lub bez mogą posiadać registry. Proponujemy eleganckie registry dwurzędowe i czterorzędowe. Wszystko zależy od rodzaju kalendarza firmowego i jego formatu.
papier chamois do kalendarza
Papier kremowy – chamois
Coraz częściej wykonujemy kalendarze książkowe na zamówienie z papierem w kolorze kremowym – chamois. Dzięki temu, jak też ze względu na starannie wykonane logo, kalendarz wygląda elegancko i bardzo stylowo.
wyklejki reklamowe w kalendarzach
Wyklejki reklamowe
Dziś kalendarz książkowy personalizowany to podstawa w każdej firmie. Wykonujemy takie w dużych ilościach. Jest to inaczej kalendarz z własnymi zdjęciami, do terminarza wklejamy strony ze zdjęciami po jednej lub obu stronach.
wstążka z nadrukiem do kalendarza
Wstążka z nadrukiem
Tak naprawdę kalendarz książkowy z własnymi zdjęciami to nic szczególnego. My zaś oferujemy też wstążkę z nadrukiem firmowym. To tasiemka z nadrukowanym logo lub innym oznaczeniem firmy tworzy eleganckie wykończenie.
kartonowe pudełko do kalendarzy

Kartonowe pudełko do kalendarza

Bez względu na to, czy klient zamawia kalendarz książkowy i ma własny projekt, czy decyduje się na naszą propozycję, gotowe wyroby dostarczamy w taki sposób, aby dotarły do klienta bezpiecznie. Umieszczamy je w kartonie dopasowanym do kalendarzy.
kalendarz - kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
W kalendarzach książkowych 2020 wykonujemy też kieszonki foliowe w kształcie trójkąta, na wizytówkę i inne. To praktyczny element, który może służyć do przechowywania mniejszych karteczek.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM KSIĄŻKOWYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Przystępując do zlecania kalendarza książkowego w formacie a4 czy a5 z zdjęciami, grafiką fimową zazwykaj masz wiele pytań… Na część znajdziesz odpowiedź poniżej. W przypadku braku odpowiedzi czekamy na informacje od Ciebie.

Ile projektów okładki kalendarza książkowego przygotowujecie?

Zazwyczaj prezentujemy 2 projekty okładki kalendarza książkowego firmowego. Po wprowadzeniu zmian i uwag klienta, projekt przygotowujemy do druku i terminarz książkowy przekazujemy do produkcji.
Czym jest zabezpieczona okładka kalendarza indywidualnego?
Firmowe kalendarze książkowe ze zdjęciem reklamowym ostatnimi laty stały jest bardzo popularne. Grafika (zdjęcie) wydrukowane na papierze kredowanym jest zabezpieczona różnymi laminatami, w zależności od preferencji klienta.
Czy kalendarz indywidualny jest droższy niż klasyczny?
Jednostkowa cena kalendarza książkowego z oprawą indywidualną jest uzależniona od ilości jaką chcemy wykonać. Przy większych ilościach kalendarza dla firmy ze zdjęciem, może okazać się że taki model jest tańszy niż z oprawą z tworzywa.
Ile trwa produkcja kalendarza książkowego?
Terminarze książkowe z grafiką wykonujemy z na indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji do 3-4 tygodnie od momentu zatwierdzenia okładki ze zdjęciem. Czas ten może ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od obłożenia produkcji.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy indywidualnych?

Jesteśmy studiem projektowym z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu różnego rodzaju materiałów reklamowych. Za nami wiele zrealizowanych projektów. Nasze projekty na kalendarze książkowe są oryginalne i przemyślane marketingowo.
Czy okładka drukowana może być łączona z tworzywem?
Okładka z grafiką reklamową może być łączona z oprawą z tworzywa, wszystko zależy od zamówienia. Jest to nowość w naszej ofercie. Terminarz z takim łączeniem materiałów wygląda bardzo elegancko i nowocześnie.

Czy jest możliwość wydania kalendarza z indywidualnym kalendarium?

Terminarze książkowe można indywidualizować pod wieloma względami. Można zamówić kalendarz z kalendarium zaprojektowanym pod potrzeby klienta, jest to dość kosztowna usługa i niewiele klientów z niej korzysta.
Jaki jest termin wykonania projektów okładki kalendarza?
Propozycje projektu okładki kalendarza książkowego ze zdjęciem zazwyczaj wykonujemy w terminie 2-5 dni roboczych. Po wprowadzeniu uwag i zmian klienta, okładkę przygotowujemy do druku i przekazujemy do produkcji.

Kalendarze książkowe z indywidualnymi zdjęciami reklamowymi

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się indywidualne kalendarze książkowe tworzone na zamówienie zgodnie z najskrytszymi oczekiwaniami zamawiających firm. Pomimo iż są to droższe terminarze, w wyższej cenie, wielu decyduje się na ten wybór. Być może dlatego, że to właśnie one godnie reprezentują firmę i poprzez grafikę z zdjęciem w szczególny sposób przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Stanowią doskonałą reklamę ora promocję firmy, są przede wszystkim bardzo praktycznym gadżetem. Zamawiając taki firmowy kalendarz książkowy 2020 z zdjęciem, każdy może mieć pewność, że prędzej czy później przyczyni się do zwiększenia liczby klientów, sukces murowany.

strzałka

Zamów kalendarze książkowe indywidualne z grafiką na okładce

Profesjonalne kalendarze książkowe indywidualne tworzone na zamówienie z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów są całoroczną reklamą, która przyciąga uwagę potencjalnych klientów oraz poprawia wizerunek firmy. To bardzo stylowa forma reklamowania usług lub produktów. Zdjęcie na okładce to nowoczesny sposób, dzięki któremu można przyciągnąć uwagę wielu potencjalnych klientów, tym także sposobem można docenić pracę swoich pracowników i obecność stałych klientów. Wystarczy wręczyć im kalendarz książkowy z własnym zdjęciem czy grafiką firmową, który będzie dla nich też praktycznym gadżetem, przydatnym w pracy i poza nią. Terminarze tworzone na zamówienie mogą być bardzo indywidualne. Można na przykład wykonać kalendarz 2020 z indywidualną grafiką firmową, dzięki czemu będzie współgrał z wizerunkiem firmy. Opcji jest wiele, a wszystko tak naprawdę zależy wyłącznie od indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb zamawiającego. Taki produkt można kupić w dobrej cenie. Na to jednak nie powinno się zwracać uwagi, gdyż liczy się tu jakość wykonania oraz sam wygląd. Indywidualna może być nie tylko zawartość – wnętrze, ale również okładka z zdjęciem. Ta od razu przyciąga spojrzenia i wzbudza zainteresowanie u osób, które znajdują się w jej pobliżu.

strzałka

Kalendarz książkowy z zdjęciem – projekt i druk

Teraz decydując się na zakup terminarza książkowego na rok 2020, można skorzystać z kompleksowych usług w jednym miejscu, zlecić projekt kalendarza oraz zamówić wykonanie całościowo produktu. Profesjonalny producent kalendarzy książkowych oferuje kompleksowe usługi, a w tym fachowe doradztwo. Pomaga ustalić szczegóły, a następnie podpowiada, w jaki sposób można byłoby wykonać ten projekt kalendarz książkowego, tak aby okładka była skuteczną reklamą. Producent oferuje kalendarz w dobrej cenie tworzony z najlepszych materiałów, w zgodzie z najnowszymi trendami. Dziś takie artykuły marketingowe cieszą się ogromną popularnością i popularność ich niewątpliwie będzie wzrastać, ponieważ kalendarz ten jest jednocześnie funkcjonalnym gadżetem reklamowym. Przydaje się przede wszystkim do planowania poszczególnych dni tygodnia. Solidna okładka z zdjęciem promocyjnym i dobrze wykonane wnętrze gwarantują użyteczność kalendarza przez cały rok 2020. Terminarz ten może towarzyszyć podczas konferencji oraz innych spotkań biznesowych. Sprawdzi się w biurze i poza nim. W taki produkt biurowy z zdjęciami chciałby zaopatrzyć się każdy, kto pracuje w tym miejscu. Warto więc kupić je swoim pracownikom i klientom, aby dostarczyć narzędzie pracy i zwiększyć sobie szanse na pozyskanie nowych klientów.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart