Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze książkowe 2019 klasyczne

Kalendarze książkowe 2019 dzienne a5 i tygodniowe a4

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, organizer książkowy to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje firmowe. Każda realizacja kalendarza jest niepowtarzalna, realizujemy organizery reklamowe na indywidualne zamówienie. Kalendarze 2019 książkowe tygodniowe a4, dzienne a5 mogą być bardzo zindywidualizowane, dopasowane do obowiązującej identyfikacji wizualnej w firmie.

Kalendarze książkowe
wizytówką firmową na cały 2019 rok

Nie od dziś wiadomo, że organizery dla firmy książkowe posiadają wiele praktycznych zastosowań w codziennym funkcjonowaniu firmy. Kalendarze książkowe tygodniowe wykorzystujemy przy różnych okazjach - mogą to być spotkania, jak i konferencje czy zawodowe wyjazdy. Główną zaletą kalendarzy książkowych jest fakt, że mamy je pod ręką - oto powód dla, którego warto mieć taki terminarz książkowy swojej firmy. Trzeba zauważyć, że mogą stanowić niezły gadżet reklamowy, ale także indywidualny prezent wzbogacony np. personalizacją. Ofiarując kalendarze książkowe dajesz do zrozumienia jak ważna jest dla Ciebie skuteczna organizacja czasu pracy.
Kalendarze książkowe standardowe
Kalendarze książkowe
Oferta kalendarzy książkowych
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza książkowego?

Możemy zaprojektować kalendarz książkowy 2019 z logo firmy i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze książkowe 2019 klasyczne
wybrane cechy

  • przemyślana struktura kalendarza, dzięki czemu poszczególne elementy kalendarza notesu w układzie tygodniowym a4 i dziennym a5 doskonale się ze sobą komponują, w końcowym efekcie przesądzają o sukcesie marketingowym gadżetu firmowego
  • nasze kalendarze książkowe na rok 2019 biznesowe z logo firmy to skuteczne narzędzie dla działu marketingu, taki organizer w formie notesu to niezła forma reklamy firmy lub produktów przez 365 dni w roku, a niekiedy bywa, że z notesu korzystamy dłużej
  • skuteczne oznakowanie reklamowe, nasze książkowy kalendarz z logo firmy daje spory potencjał na przemycenie reklamy firmy, można dodać na okładce tłoczenie logo, można też dodać nadruk firmowy w obrębie kalendarium, czy wprowadzić tasiemkę z nadrukiem logo
  • funkcjonalne kalendarze książkowe - spełniają kilka funkcji, przede wszystkim to trafiony prezent o praktycznym walorze, poza tym organizer 2019 z logo daje sporo ważnych informacji i również niesie przemyślany przekaz reklamowy

Kalendarz 2019
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Przykładowe parametry kalendarza

ROZMIARY kalendarze książkowe
- najczęściej firmowe kalendarze książkowe
występują w podręcznych formatach: A5, B5
dzienne, A4, B4 tygodniowe, A6 kieszonkowe
oraz inne organizery
OPRAWY kalendarze książkowe
- klasyczne oprawy są z eleganckich materiałów skóropodobnych, kalendarze książkowe realizowane
na indywidualne zamówienie mogą posiadać oprawę
z skóry naturalnej - ekskluzywne kalendarze skórzane
PERSONALIZACJA kalendarza książkowego
- kalendarze dla firmy mogą być personalizowane poprzez: grawerowanie logo, na okładce tłoczenie
logo firmy, reklamowe wyklejki i wklejki, przeszycia, wstążki z nadrukiem logo, okucia narożników,
złocenie i srebrzenie brzegów, garbiki, a także
ozdobne opakowania
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2019?
Przykładowe oprawy do naszych firmowych kalendarzy książkowych...

KALENDARZ książkowy

Od 20 lat realizujemy kalendarze książkowe reklamowe na zamówienie, w formacie A5, B5, A4, zarówno ze zdjęciami i z nadrukiem logo firmy. Każdy nasz organizer to indywidualne skrojony kalendarz książkowy firmowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Wybierz firmowy kalendarz

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Wykonujemy kalendarze książkowe z logo firmy, dzięki czemu są bardziej indywidualne i dopasowane do wizerunku konkretnej firmy. Proponujemy klientom tak zwane wklejki reklamowe ze zdjęciem. Zdjęcie może nam podesłać klient albo też możemy wykorzystać własne. Takie dodatki jak gumki do zamykania, garbiki czy kolorowe brzegi poprawią atrakcyjność kalendarza.
tłoczenie logo w kalendarzach
Tłoczenie logo
Logo zazwyczaj tłoczymy, kiedy wykonujemy kalendarze książkowe A5, czy kalendarze książkowe A4. Wówczas wykonujemy je na okładce. Tłoczenie może być wykonywane różnymi metodami, zarówno na gorąco, jak i na sucho.
wklejka reklamowa w kalendarzach
Wklejka reklamowa
Aktualnie mamy zamówienia na kalendarze książkowe 2019 i wielu zamawiających oczekuje, aby w ich wnętrzu znajdowała się wklejka reklamowa. To dla nas nie problem. Proponujemy wklejki reklamowe zadrukowane jednostronnie i dwustronnie.
kalendarze - wycinane registry
Wycinane registry
Zainteresowanym proponujemy wycięcia registrów. Te pasują do kalendarza w oprawie skórzanej z notesem. Ładnie się komponują i są praktyczne. Takie wycięcia ułatwiają dostęp do określonych miejsc w kalendarzu. Stron jest dużo bo to notatnik kalendarz.
papier kremowy - chamois
Papier kremowy – chamois
W razie zainteresowania, możemy wykonać kalendarz notatnik i inny z papieru chamois w kolorze kremowym. To dzięki temu notatnik jest elegancki, a nawet wręcz ekskluzywny.
personalizacja kalendarzy

Personalizacja kalendarzy

Chcąc uzyskać kalendarz personalizowany, proponujemy klientom wykonanie firmowego logo. Może to być też kalendarz książkowy notes z grawerem na okładce. Wygrawerować możemy na przykład imię i nazwisko. Możliwości jest wiele.
wstążka z nadrukiem - kalendarze
Wstążka z nadrukiem
Wszystkie kalendarze książkowe skóra możemy wzbogacić o wstążkę z nadrukiem. Wystarczy na wstążce nadrukować logo firmy, aby stworzyć kalendarz bardziej dopasowany do wizerunku firmy.
zaokrąglone narożniki w kalendarzach
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Wykonujemy kalendarze książkowe z gumką i w dodatku z zaokrąglonymi narożnikami. Zazwyczaj zaokrąglamy narożniki bloku i okładki. Dzięki temu kalendarz z notatnikiem jest praktyczny i elegancki.
blaszki z logo do kalednarzy
Blaszka z logo
Jeżeli tylko jest takie życzenie klienta, możemy kalendarze firmowe na rok 2019 ozdobić firmowym logo. Poza tym tworząc kalendarz książkowy grawer możemy wykonać na specjalnej srebrnej blaszce aluminiowej o wymiarze 50x15 mm.
gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Wykonując kalendarz książkowy tygodniowy, kalendarze książkowe z tłoczeniem, a także inne tego typu produkty reklamowe, możemy zaproponować też gumkę do organizera. Co więcej, na każdej gumce możemy nadrukować logo firmy.
okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza
Wykonując kalendarz a4 z nadrukiem lub bez – kalendarz książkowy, możemy zastosować okucia narożników w kolorze srebra lub złota. Taki notatnik z kalendarzem, czy nawet sam kalendarz wydaje się bardziej elegancki i stylowy.
kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko do kalendarza

Aby bezpiecznie dostarczyć kalendarze książkowe b5, umieszczamy je w białych kartonowych pudełkach o gramaturze 300g. Na każdym kartonie możemy wykonać nadruk firmowy – logo lub inny.
kieszonki foliowe do kalednarzy
Kieszonki foliowe
Może kalendarze kieszonkowe są zbyt małe, ale kalendarze książkowe a5 są już wystarczająco duże, aby zastosować w nich tak zwane kieszonki foliowe. Dzięki nim można wsunąć wizytówkę lub inne, luźne karteczki.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM KSIĄŻKOWYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Może interesuje Cię kalendarz książkowy w formacie a5, a4 i w związku z tym pewnie masz wiele pytań… Na kilka ważniejszych zagadnień znajdziesz odpowiedź poniżej. Jeżeli będzie brakowało odpowiedzi to prosimy skontaktować się z nami.
Jakie oprawy najczęściej są wybierane?
Klienci często wybierają firmowe kalendarze książkowe a5, a4 w oprawach i kolorach klasycznych, skóropodobnych . Jest grono klientów, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania, szukają nowoczesnych deseni i kolorów.

Czy mogę wykorzystać własną matrycę do tłoczenia logo?

W kalendarzu książkowym można zlecić grawerowanie logo czy tłoczenie znaku firmowego na okładce wg wzoru zawartego na matrycy. Rozmiar logo określa nam zwykle wielkość matrycy tłoczenia lub grawerowania logo firmy, która finalnie będzie zdobić okładkę organizera.

Jakie są możliwości oznakowania kalendarza logo firmy?
Naszych klientom proponujemy tłoczenie logo na kalendarzu a5. To tłoczenie może być suche lub wypełnione folią kolorową bądź metalizowaną. Istnieje również możliwość wygrawerowania logo firmy na terminarzu.
Czy jest możliwość aby wstążka była z nadrukiem?
Wstążka z nadrukiem to bardzo ciekawy sposób personalizacji kalendarza firmowego. Możemy na wstążce nadrukować logo metodą sublimacji bądź wykonać wstążkę tkaną bądź żakardową. Wszystko zależy od preferencji klienta.
Jakie dodatki są najczęściej zamawiane?
Klienci wybierają na zamówienie różne formy personalizacji kalendarza a4 czy a5. Oczywiście tłoczenie, grawerowanie logo to podstawa. Zazwyczaj są to wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem, czasem złocenie brzegów czy gumka do zamykania kalendarza.
Czy logo firmy może być srebrne lub złote?
Wytłoczone logo na kalendarzu książkowym możemy wypełnić folią srebrną lub złotą. Dzięki folii do hotstampingu uzyskujemy ciekawy efekt i na pewno taki kalendarz dzienny a5 jest bardziej elegancki niż przy zwykłym tłoczeniu znaku firmowego.

Jak wysyłacie kalendarze książkowe na zamówienie?

Posiłkujemy się zwykle firmami kurierskimi. Nasze organizery książkowe o rozmiarze a5, a4 właściwie zabezpieczamy w paczkach. Dla większych ilości produkty pakujemy na paletę, zwięsza to bezpieczeństwo dostarczenia zamawianych kalendarzy.
Co wpływa na terminy realizacji kalendarzy?
Optymalizujemy terminy realizacji, tak aby zamawiane kalendarze trafiały do klienta jak najszybciej. Trzeba mieć świadomość, że na termin realizacji wpływają rózne czynniki. Głównie ilość dodatków, które wprowadzamy do naszego kalendarza oraz czas składania zamówienia.

Kalendarz książkowy z eleganckim logo

Aktualnie jednym z eleganckich gadżetów biznesowych jest kalendarz książkowy z tłoczonym lub grawerowanym logo na okładce skórzanej. To produkt, który można wykonać na wiele różnych sposobów, zgodnie z zapotrzebowaniem zamawiającego. Takie produkty marketingowe na 2019 rok doskonale nadają się na prezent dla pracowników firmy, a tym bardziej dla stałych klientów. Tworzone z wysokiej jakości materiałów, zapewniają wysoką wytrzymałość. To wpływa również na estetykę tego produktu. Decydując się na zamówienie, najpierw trzeba przemyśleć wygląd produktu, jakim jest kalendarz książkowy firmowy z logo. Warto dokładnie przemyśleć ich wygląd, aby móc w sposób jasny i zrozumiały swoje oczekiwania zaprezentować wykonawcy. To ułatwi osiągnięcie zamierzonego celu.

strzałka

Projekt na kalendarz książkowy a5 z zdjęciem

Oryginalne kalendarze książkowe z reklamowymi zdjęciami to podstawowy gadżet każdego, kto pracuje w biurze, choć tak naprawdę nie tylko. Dziś z tego rodzaju kalendarzy 2019 korzysta wiele osób. Warto wobec tego wykonać takie dla swojej firmy. Trzeba tylko przyłożyć się do projektu, aby uzyskać oczekiwany efekt. Ponieważ indywidualne projektowanie kalendarzy z logo ( oznakowanie poprzez tłoczenie lub grawerowanie) nie jest prostą czynnością, najlepiej zlecić to specjalistom, którzy zajmą się tym profesjonalnie i szybko zaprezentują gotowe propozycje. Na tym etapie należy ustalić, co tak naprawdę będzie zawierał ten kalendarz. A może zawierać wiele różnych elementów. Przede wszystkim na jego okładce skórzanej może znaleźć się profesjonalnie wytłoczone logo firmy. Ponadto we wnętrzu warto dodać strony ze zdjęciami lub specjalną grafiką współgrającą z wizerunkiem i działalnością firmy. Może to być również kalendarz książkowy z notesem 2019, który posłuży do zapisywania ważnych informacji i planowania poszczególnych tygodni i miesięcy kolejnego roku. Profesjonalnie tworzone kalendarze książkowe z skóry w formacie a5, a4 to najlepszy rodzaj produktu, na jaki można się zdecydować. Trzeba tylko liczyć się z większym wydatkiem, nie są tanie, cena jest zwykle wyższa niż w przypadku organizerów biurkowych czy plakatowych.

Produkcja i druk kalendarzy książkowych firmowych na rok 2019

strzałka

Zaufaj doświadczeniu zdobywanemu przez lata, producent kalendarzy książkowych jest w stanie wykonać tego typu produkty w najwyższej jakości. Podczas produkcji starannie dobiera niezbędne do tego celu materiały, a także z niezwykłą precyzją podchodzi do każdej czynności, jaką musi wykonać w celu uzyskania efektownego produktu w wersji ostatecznej. Profesjonalne kalendarze książkowe tygodniowe a4 oraz mniejsze, bardziej poręczniejsze modele dzienne a5 z logo i wszystkie pozostałe. Możesz być pewien, że producent wykonuje je z dbałością o najmniejszy detal, tak, aby podobały się użytkownikom i jednocześnie wzbudzały zainteresowanie u firm przez cały 2019 rok. Zawsze druk łącznie z tłoczeniem znaku firmowego i grawerowaniem logo firmy wykonywany jest przy użyciu profesjonalnych urządzeń, dzięki którym można uzyskać najwyższą jakość tworzonych gadżetów. Taki indywidualny terminarz na zamówienie w formacie większym a4 czy też mniejszy w niższej cenie notes a5 to produkt, który powinien posiadać każdy, kto pracuje w biurze. Oznakowany poprzez tłoczone logo danej firmy, będzie doskonałą reklamą, wręcz wizytówką, która być może przyczyni się do pozyskania wielu nowych klientów. Warto w ten sam sposób docenić swoich obecnych klientów i wręczyć im tego rodzaju kalendarze. To bardzo miły gest, radość dla klientów i korzyści dla właściciela firmy. Należy tylko zadbać o profesjonalne wykonanie poszczególnych produktów, zlecając wykonawcy pracę nie powinno się zwracać uwagi na cenę.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart