Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze trójdzielne 2019

Kalendarze trójdzielne 2019 firmowe z logo zawsze indywidualnie zaprojektowane z ciekawymi zdjęciami.

Taki model ścienny to bardzo użyteczny gadżet reklamowy. Popularny spiralowany kalendarz trójdzielny z zegarem to reklama przez okrągły rok oraz niezły podarunek na wszelkie okazje firmowe. Każdy nasz projekt zwykle zawiera oryginalne własne zdjęcia. Zwykle projektujemy takie kalendarze reklamowe trójdzielne na indywidualne zamówienie - wtedy mogą mieć główkę wypukłą z zegarem, eksponowane logo firmy, spiralowwane. Najważniejsze, że kazdy posiada niepowtarzalny projekt graficzny z zdjeciami. Możesz być pewien, że zaprojektowane u nas kalendarze trójdzielne będą spójne z obowiązującym wizerunkiem w firmie, zadbamy o spójność graficzną Twoich materiałów reklamowych.

Kalendarz ścienny
trójdzielny o tradycyjnym wykonaniu

Firmowe kalendarze trójdzielne o bardzo popularnym wykonaniu z trzema oddzielnymi kalendariami na rok 2019 - zawierają przede wszystkim aktualny miesiąc, ale i dwa sąsiednie. Ważnym uzupełnienieniem funkcjonalnego projektu kalendarza trójdzielnego jest naprawdę czytelne i spójne wizualnie kalendarium. W części górnej kalendarza skupiliśmy najważniejszy przekaz graficzny, pozwala to na umieszczanie logo firmy, zdjęć firmowych, roku oraz tekstów w dowolnych kolorach. Wykorzystane elementy graficzne współtworzą całą przestrzeń gadżetu. Kalendarze trójdzielne 2019 indywidualne stanowią dziś najpopularniejszą dostępną formę kalendarza reklamowego - sprawdź nasze dotychczasowe projekty.
Kalendarze trójdzielne reklamowe
Projektowanie kalendarzy trójdzielnych
Profesjonalne kalendarze trójdzielne
Firmowy kalendarz trójdzielny
Kalendarz reklamowy - projekt
Kalendarz trójdzielny dla firmy
Kalendarz dla firmy
projekt kalendarza trójdzielnego
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza trójdzielnego?

Wykonamy Twój kalendarz trójdzielny na rok 2019 i ...możemy jeszcze więcej.napisz do nas

Kalendarze trójdzielne 2019
wybrane cechy

  • funkcjonalne kalendarze trójdzielne - indywidualny kalendarz trójdzielny z logo realizuje parę zadań, zwykle jest niezłym upominkiem, poza tym taki organizer z własnymi zdjeciami pełni funkcje reklamową i informacyjną
  • kalendarze ścienne trójdzielne z własnym reklamowym zdjęciem w sposób przemyślany wykorzystuje dostępną powierzchnię kalendarza na reklamowanie działań firmy
  • indywidualne podejście projektowe do ściennego kalendarza, do każdego projektu kalendarza trójdzielnego z logo podchodzimy w indywidualny sposób
  • przemyślana struktura kalendarza trójdzielnego na rok 2019, przez co takie elementy jak główka, plecki, kalendarium spójnie się ze sobą komponują, w końcowym rozrachunku dając sukces marketingowy
  • przemycenie w jednym modelu kalendarza trójdzielnego aż trzech funkcji: niesie informacje, jest reklamą a przy tym trójdzielny model okazuje się niezwykle praktycznym firmowym gadżetem

Kalendarz 2019
skuteczna forma promocji
dla każdej firmy

Przykładowe parametry

GŁÓWKA kalendarze trójdzielne
Format: 33,5 x 23,5 cm
Materiał: sztywny 350g biały karton
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
PODKŁAD kalendarza trójdzielnego
Format: 33,5 x 58 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwa kolory
Uszlachetnienie: połysk UV lakier
KALENDARIUM kalendarz trójdzielny
Format: 29 x 15 cm
Materiał: 90g papier offsetowy
Druk: dwa kolory
ZAPYTAJ O CENĘInteresuje Cię cena kalendarza na przyszły rok 2019?
Wybrane projekty naszych kalendarzy trójdzielnych dla firm...

KALENDARZ trójdzielny

Od 20 lat projektujemy, opracowujemy i drukujemy firmowe kalendarze, przede wszystkim modele trójdzielne ze zdjęciem, spiralowane, jak i z zegarem. Staramy się, aby każdy nasz projekt był indywidualnie opracowany pod dany kalendarz trójdzielny. Przy projektowaniu zwracamy uwagę na szczegóły.Możesz z nami zrealizować profesjonalny kalendarz na przyszły rok...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE

DODATKI DO KALENDARZY TRÓJDZIELNYCH

Wykonujemy przeróżne kalendarze trójdzielne, także z różnymi eleganckimi dodatkami, które czynią je atrakcyjnymi pod każdym względem. Są wówczas bardzo stylowe i prestiżowe. Logo, wklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem – te i wiele innych dodatków znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z każdym z nich. Ponadto zapewniamy indywidualne dopasowanie kalendarium i pozostałych jego elementów do oczekiwań zamawiającego i wizerunku jego firmy.
indywidualny rozmiar kalendarza
Indywidualny rozmiar kalendarza
Oferujemy kalendarz trójdzielny w indywidualnym wymiarze. Chcemy tym sposobem spełnić oczekiwania klientów i tworzyć to czego potrzebują. Każdy firmowy kalendarz trójdzielny 2019 możemy wykonać w dowolnym wymiarze.
oryginalna grafika kalendarza
Oryginalna grafika firmowa
Trójdzielny kalendarz indywidualny z grafikami przygotowany na potrzeby konkretnego produktu to gwarancja satysfakcji. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż zwykły kalendarz ze zdjęciami. Grafikę możemy zamieścić w różnych miejscach.
autorskie kalendarium kalendarza
Autorskie kalendarium
Wykonujemy standardowe kalendarium, ale tak naprawdę tworząc kalendarz na zamówienie, możemy też stworzyć zupełnie indywidualne kalendarium. Całość projektujemy w taki sposób, aby dobrze się tworzyła skuteczną personalizowaną reklamę firmy.
wypukła główka kalendarza
Główka płaska i wypukła
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy im kalendarz ścienny na zamówienie z główką płaską lub wypukłą (kaszerowaną, oklejaną na tekturze lub tekturze z pianką). Wybór należy do klienta i jest duży.
główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Często wykonujemy kalendarz dla firmy z zegarem. Jest taki oryginalny i praktyczny. Wówczas kalendarz trójdzielny na 2019 rok wyposażamy w mechanizm na baterię. Tarcza zegara zawsze idealnie komponuje się z grafiką.
zdjęcia do kalendarzy trójdzielnych
Zdjęcia do kalendarza
Od jakiegoś czasu wykonujemy takie produkty jak kalendarz z własnymi zdjęciami. Klient podsyła nam gotowe lub wybiera fotografie z naszego archiwum. Pomagamy dopasować takie zdjęcia, aby kalendarz trójdzielny dobrze wyglądał i był skuteczną reklamą.
folia matowa i połysk - kalendarze
Folia matowa lub połysk
Aby kalendarz firmowy był elegancki i zarazem praktyczny, jego główkę i plecki wykańczamy folią matową lub błysk. Dzięki temu kalendarz personalizowany jest bardzo funkcjonalnym narzędziem biurowym i reklamą firmy w jednym.
lakier punktowy UV do kalendarza
Lakier punktowy UV
Nasze lakierowane kalendarze ścienne są produktami klasy premium. Oferujemy kalendarz z logo firmy z lakierowanymi elementami. Wylakierować możemy np. logo. Tym sposobem kalendarz stanie się elegancki i stylowy.
kalendarz spiralowany

Kalendarz spiralowany

Kalendarze firmowe trójdzielne wykonujemy na różne sposoby, zależnie od indywidualnych oczekiwań. Za pomocą spirali łączymy główkę, plecki, a nawet kalendarium. Mamy do wyboru spirale w kolorze – srebrnym, białym, czarnym i miedzianym.
kalendarze hot stamping
Hot stamping
Wybrane elementy kalendarza możemy pokryć folią metalizowaną w dowolnym kolorze. To poprawi jego wygląd i sprawi, że kalendarz stanie się wyjątkowy i oryginalny. Kalendarz z takim uszlachetnieniem jest produktem wysokiej jakości i przede wszystkim eleganckim.
okienka do kalendarza

Okienka do kalendarza

Oferujemy okienka do kalendarza w różnych rozmiarach i w dowolnym kolorze. Okienko dobieramy zależnie od wielkości czcionki. Klienci mogą wybrać sposób mocowania okienka na kalendarzu, tak by korzystanie z niego było wygodne.
koperty do kalendarzy
Koperty do kalendarza
Zdając sobie sprawę z wygórowanych potrzeb klientów, specjalnie dla nich stworzyliśmy koperty do kalendarzy reklamowych. Są to koperty kartonowe – prezentowe lub wysyłkowe. Jeżeli takie jest życzenie klienta, na kopercie wykonujemy firmowy nadruk.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM TRÓJDZIELNYM?NAPISZ DO NAS
Często zadawane pytania?
Przed realizacją pracy przy ściennym kalendarzu trójdzielnym zazwyczaj masz szereg pytań… Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na kilka najważniejszych spraw. Jeśli coś zabranie to zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy produkujecie kalendarze trójdzielne z zegarem?

Modele ścienne trójdzielne to najczęściej zamawiane kalendarze reklamowe. Kalendarz trójdzielny może być wykonany z zegarem, wówczas na główce umieszcza się specjalny mechanizm zegarowy. Projekt takiego terminarza firmowego również musi być odpowiednio przemyślany.
Czy jest możliwość, aby kalendarz miał indywidualne kalendarium?
Trójdzielne organizery mogą być całkowicie zindywidualizowane. Indywidualna grafika na główce i pleckach to standard przy projektowaniu kalendarzy ściennych. Nasze terminarze trójdzielne również mogą mieć oryginalne i zarazem indywidualne zaprojektowane kalendarium.
Jakie są opcje zapakowania kalendarza?
W zależności od potrzeb klienta istnieje wiele możliwości opakowania kalendarza trójdzielnego. Modele ścienne trójdzielne mogą być zapakowane w kopertę lub folię. Mogą też być zapakowane w ozdobną kopertę z nadrukiem lub ekskluzywne pudełko kaszerowane.

Posiadacie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy trójdzielnych?

Przez 20 lat tworzymy z powodzeniem projekty, tym samym zbieramy liczne doświadczenia w branży reklamowej. Dotychczas zrealizowaliśmy z powodzeniem mnóstwo projektów. Orginalny projekt z własnym zdjęciem wyróżnia nasze kalendarze trójdzielne.
Czy jest możliwość wykonania kalendarza z główką trójwymiarową?
Istnieje możliwość wykonania główki kalendarza wieloma technikami. Zwykle klienci zamawiają kalendarze z główka płaską lub kaszerowaną. Ciekawym rozwiązaniem jest główka trójwymiarowa, na której możemy uzyskać wiele efektów grafiki 3D.
Ile projektów kalendarza otrzymam?
Wszystko zależy od ustaleń zawartych w ofercie. Zwykle przygotowujemy 2-3 projekty główki kalendarza, do których klient ma możliwość wprowadzenia zmian. Po akceptacji główki projektujemy dalsze elementy naszego produktu reklamowego.
Ile trwa przygotowanie projektu kalendarza jednodzielnego?
To zależy o wielu czynników, zwykle ustalami z klientem konkretne terminy i wtedy ich się trzymamy. Opracowujemy 2-3 projekty na główkę nasego kalendarza, po czym klient wnosi swoje uwagi. Po akceptacji grafiki projektujemy cały naszego produkt reklamowy.

Czy projekt kalendarza trójdzielnego jest zawarty w cenie kalendarza?

Czas samej produkcji, czyli wydruku kalendarza to czas 5-10 dni roboczych. Czas ten zależy od wielu czynników – sezonowości, stopnia skomplikowania projektu i zastosowanych uszlachetnień oraz ilości zamówionych kalendarzy.

Indywidualne kalendarze trójdzielne dla firm

Dziś wśród gadżetów reklamowych chyba największą popularnością cieszą się kalendarze trójdzielne z logo firmy na rok 2019. To gadżety, które w sposób szczególny są traktowane przez właścicieli firm. Są z jednej strony doskonałą reklamą, a z drugiej zaś poprawiają wizerunek firmy. Ich zaletą jest to, że każdy indywidualny kalendarz trójdzielny z zdjęciem może być wykonany w inny sposób, z użyciem innych materiałów, wykończony zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Warto wobec tego zapoznać się z pełną ofertą tego rodzaju usług reklamowych, aby móc w końcu wybrać coś naprawdę interesującego dla swojej firmy. U producenta wybór kalendarzy z trójdzielnym kalendarium jest ogromny, a możliwość tworzenia ich na zamówienie, zwiększa szansę na zakup tego wyjątkowego.

strzałka

Prosto od producenta kalendarz trójdzielny na zamówienie

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać nie tylko profesjonalne kalendarze trójdzielne ścienne, ale też przede wszystkim dopasowane do indywidualnych oczekiwań. To oznacza, że kalendarium może być dowolnie podzielone, a na kalendarzu może znaleźć się zupełnie indywidualna grafika. Istnieje możliwość dodania własnych zdjęć lub zdjęć dopasowanych tematycznie. W związku z tym kalendarze 2019 trójdzielne firmowe to świetny sposób, aby popracować nad wizerunkiem firmy, a także przyciągnąć nowych klientów czy też docenić obecnych. Zaletą kalendarzy tworzonych na zamówienie jest to, że mogą one wyglądać identycznie tak, jak życzy sobie tego zamawiający. Gotowe kalendarze są tworzone według standardowych, klasycznych projektów. Już nie robią tego samego wrażenia na odbiorcach, co kalendarze powstałe w zgodzie z indywidualnymi projektami. Ostatnio dużą popularnością cieszą się kalendarze trójdzielne z logo firmy, indywidualnymi zdjęciami. Po prostu te bardziej kojarzą się z firmą, która je zaproponowała. Kalendarze tworzone pod zamówienie są nieco droższe niż standardowe, ale na to akurat nikt nie zwraca uwagi. Cena nie jest tu kluczem wyboru. Ważniejsza jest jakość, sposób wykonania i wykończenia, a także przekaz reklamowy, który musi być skuteczny.

strzałka

Kalendarze trójdzielne z zdjęciem w rozsądnej cenie

Zaletą kalendarzy trójdzielnych jest to, że można je tworzyć z zastosowaniem indywidualnej grafiki. Klient sam może dostarczyć swoje zdjęcia, które mają znaleźć się na powierzchni kalendarza. Mogą to być zdjęcia przedstawiające pracowników, firmę, czy oferowane produkty. Ponadto jest możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej na potrzeby wykonania indywidualnego terminarza. Może takie kalendarze na rok 2019 nie są tanie, w super niskiej cenie, ale na pewno bardzo atrakcyjne pod każdym względem i skuteczne, jeżeli chodzi o reklamę firmy. W ostatnim czasie popularnością cieszą się kalendarze ścienne z zdjęciem reklamowym i zegarem. Pełnią więcej funkcji i zarazem sprawiają, że coraz więcej osób spogląda w ich kierunku i tym samym przypomina sobie o firmie, która ten kalendarz podarowała. Warto pamiętać, że producent kalendarzy trójdzielnych ma bardzo szerokie możliwości, jeżeli chodzi o realizację poszczególnych projektów. Nie należy wobec tego rezygnować ze swoich oczekiwań i potrzeb względem tych właśnie produktów. To właśnie w ten sposób powstają naprawdę oryginalne organizery w formie ściennych kalendarzy na kolejny rok. Tego rodzaju indywidualne produkty reklamowe to świetna propozycja dla każdej firmy, niezależnie od branży, w jakiej działa.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42