Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze biurkowe 2020 leżące

Kalendarze biurkowe 2020 leżące planer

dla firm to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz biurkowy z zdjęciami to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje. Każda realizacja kalendarza jest niepowtarzalna, projektujemy kalendarze biurkowe z zdjęciami na indywidualne zamówienie. Nasze kalendarze na biurko są częścią spójnego pakietu reklamowego i powinny być utrzymane w ramach systemu identyfikacji wizualnej obowiązującego w firmie.

Kalendarz biurkowy leżący
doskonały organizer

Kalendarze biurkowe leżące na rok 2020 typu "planer" stanowią znakomitą promocję firmy, a przy tym doskonale pełnią funkcje organizera. Kalendarz biurkowy z zdjęciami łącząc praktyczność z funkcjonalnością i estetyką, może stać się idealną pomocą przy pracy w biurze. Duża powierzchnia kalendarza pozwala na indywidualny projekt firmy i jednocześnie może stać się ozdobą biura. Kalendarze biurkowe leżące składają się z kilkudziesięciu odpowiednio zaprojektowanych kart, przeznaczonych na różnego rodzaju notatki.
Kalendarz biurkowy leżący
Kalendarze biurkowe leżące
Firmowe kalendarze biurkowe leżące
Profesjonalne kalendarze biurkowe leżące
Eleganckie kalendarze biurkowe leżące
Kalendarz biurkowy leżący dla firm
Kalendarz biurkowy leżący - projekt
Kalendarz biurkowy leżący dla firm
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza biurkowego?

Możemy zaprojektować kalendarz biurkowy na rok 2020 i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze biurkowe 2020 leżące
wybrane cechy

  • przemyślana struktura kalendarza biurkowego leżącego na rok 2020, dzięki czemu poszczególne elementy kalendarza planera doskonale się ze sobą komponują, w końcowym efekcie przesądzają o sukcesie marketingowym
  • funkcjonalny kalendarz - kalendarz biurkowy spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym kalendarze biurkowe pełnią funkcje informacyjną i reklamową
  • estetyka i solidność wykonania kalendarza biurkowego 2020 z zdjęciami, przy produkcji kalendarza biurkowego kładziemy nacisk na sposób i jakość wykonania. Staramy się dobrać materiały, tak aby nasze kalendarze biurkowe zapewniały wysoki standard
  • połączenie trzech funkcji w jednym kalendarzu biurkowym planer: praktyczny, informacyjny i reklamowa - funkcjonalne kalendarze biurkowe leżące pad przede wszystkim skuteczna reklama dla firmy

Kalendarz 2020
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Specyfikacja kalendarza
OPIS kalendarze biurkowe leżące pad
Format: 47 x 32 cm
Materiał: papier offsetowy 90g plus tekturka
Objętość: 40 lub 52 karty
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2020?
Przykładowe projekty naszych realizacji kalendarza biurkowego dla firm...

KALENDARZ biurkowy

Od 20 lat tworzymy kalendarze biurkowe dla firm, zarówno te ze zdjęciem, jak i organizery typu planer. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony na miarę kalendarz biurkowy. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Wybierz firmowy kalendarz

DODATKI DO KALENDARZY BIURKOWYCH

Klasyczny kalendarz na biurko wygląda dość prosto, jednak wzbogacony licznymi dodatkami, prezentuje się dużo atrakcyjniej. Dlatego też takie właśnie wyroby proponujemy klientom. Oferujemy im dodatki w postaci indywidualnej grafiki firmowej, listwy, czy wykończenia folią. O pozostałych dodatkach dowiesz się poniżej.
indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Każdy klient może zamówić u nas kalendarz na biurko leżący w zupełnie dowolnym rozmiarze. Dzięki temu kalendarz ten staje się nietypowym gadżetem firmowym, a co za tym idzie, skuteczną reklamą.
oryginalna grafika kalendarza
Oryginalna grafika firmowa
Jeżeli jest taka potrzeba, kalendarz biurkowy podkładka możemy wykonać z indywidualną grafiką dla firmy. Dzięki starannie opracowanej grafice na potrzeby konkretnej firmy, kalendarz na biurko planer staje się wyjątkowym gadżetem reklamowym.
autorskie kalendarium kalendarza
Autorskie kalendarium
Taka podkładka na biurko z kalendarzem, czy po prostu kalendarz na biurko 2020 to gadżet, który może mieć zupełnie indywidualne kalendarium. Jesteśmy w stanie wykonać je w taki sposób, w jaki życzy sobie klient.
ilość plansz kalendarza
Listwa usztywniająca
Tworząc każdy kalendarz na biurko na rok 2020 dbamy o to, aby był produktem wysokiej jakości. Dlatego proponujemy klientom zastosowanie listwy usztywniającej, która ochroni m.in. przed zagnieceniem rogów.
klejenie boku kalendarza

Klejenie bloku kalendarza

Dbając o wysoką jakość naszych wyrobów proponujemy klejenie dolnej części kartek, aby te się nie zaginały. Dzięki temu kalendarz na biurko ze zdjęciem lub wieloma zdjęciami, cały czas wygląda elegancko i estetycznie.
folia matowa i połysk kalendarze
Folia matowa lub połysk
Wielu klientów zamawia u nas kalendarz na biurko ze zdjęciami pokryty folią matową lub połysk. Jest to bardzo dobry wybór, ponieważ folia ta nie tylko wpływa na lepszy wygląd produktu, ale też na większą wytrzymałość kalendarza.
lakier punktowy UV - kalendarze
Lakier punktowy UV
Aby uzyskać ciekawy efekt, proponujemy wykonać kalendarz na biurko indywidualny. Standardowe kalendarze wychodzą z mody. Oferujemy więc punktowe lakierowanie UV lakierem typu połysk lub mat. To pozwala uwypuklić elementy.
kalendarze - hot stamping
Hot stamping
Dodatek w postaci folii metalizowanej to dobry wybór. Dzięki temu tworzony przez nas kalendarz na biurko na zamówienie prezentuje się elegancko. Wygląda też na niezwykle drogi. Fakt, tani nie jest, ale jak najbardziej warty zakupu.
kalendarz spiralowany
Tłoczenie znaku
Każdy kalendarz na biurko firmowy może posiadać specjalny wytłoczony znak. Może to być logo lub inne oznaczenie firmowe. Tłoczenie pozwala uzyskać zarówno wypukłe jak i wklęsłe miejsce (element), co przyciąga uwagę osób, które spoglądają w kierunku powstałego kalendarza.
kalendarze hot stamping
Wykrawanie kształtu
Dziś mało kto zamawia standardowy kalendarz na biurko dla firmy. Wielu naszych klientów wybiera niestandardowe kształty. Dzięki temu kalendarz od razu „rzuca się w oczy” i sprawia wrażenie wyjątkowego, atrakcyjnego, innego niż wszystkie.
zdjęcia do kalendarzy

Zdjęcia do kalendarza

Oczywiście klient ma prawo przesłać zdjęcia wykonane do kalendarza firmowego. Jednak nie jest to konieczne. Mamy duży wybór gotowych zdjęć z różnych tematów. Kalendarz na biurko ze dopasowaną grafiką wygląda atrakcyjniej.
opakowanie kalendarza
Opakowanie kalendarza
Kalendarze na biurko są kupowane głównie z myślą o rozdaniu klientom. Jeżeli ktoś wpadł na pomysł, aby je wysłać, proponujemy kopertę wykonaną z kartonu. Skutecznie zabezpieczy kalendarz dla firmy i uchroni w czasie transportu.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM BIURKOWYM LEŻĄCYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Przed podjęciem zlecenia na realizacje kalendarza biurkowego leżącego pojawiają się liczne pytania… Na główne pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym tekście. Jak się okaże, że brak odpowiedniego wyjaśnienia to skontaktuj się z nami.

Ile projektów kalendarza biuwara otrzymam?

Standardowo prezentujemy 2 projekty kalendarza biurkowego leżącego typu planer. Po wprowadzeniu zmian i uwag klienta, projekt przygotowujemy do druku i produkt reklamowy przekazujemy do produkcji.
Jaki format kalendarza biurkowego leżącego jest najczęściej wybierany?
Z roku na rok coraz częściej klienci wybierają mniejsze formaty kalendarzy biurkowych leżących. Popularne formaty biuwarów to format a3 lub b3, aby zmieściły się na biurku użytkownika.
Ile kartek biuwara proponujecie?
W naszej ofercie są biuwary, które mogą mieć 26 lub 52 karty. Wszystko zależy od potrzeb, są klienci którzy biorą 52 karty, ponieważ sporo notują i taki kalendarz biurkowy starcza im na rok. Natomiast inni wybierają mniejsze objętości.
Czy kalendarz biurkowy leżący może mieć listwę z tworzywa?
Do kalendarza biurkowego leżącego możemy dodać listwę dolną z tworzywa. Listwa ta chroni kalendarz przed zaginaniem rogów planera. Innym rozwiązaniem na zaginanie kart jest klejenie reklamowego kalendarza planera od dołu.

Czy projekt kalendarza jest wliczony w cenę wydania?

Chcemy aby nasza oferta na firmowe kalendarze biurkowe był przejrzysta i czytelna dla klienta. Cenę wydruku kalendarza planera oraz cenę za projekt i opracowanie prezentujemy jako osobne pozycje w ofercie.
Jaki jest termin wykonania kalendarza biurkowego?
Projekt kalendarza planera biurkowego wykonujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. Natomiast kwestia druku zależy od ilości i obłożenia na produkcji, ale zazwyczaj jest to 4-7 dni roboczych.
Czy jest możliwość aby rogi kalendarza były zaokrąglone?
Na życzenie klienta kalendarze biurkowe leżące mogą mieć zaokrąglone narożniki. Standardowo, wykonujemy biuwary z narożnikami prostymi, tak więc przed wydrukiem należy podjąć decyzje, jaki kształt ma mieć narożnik.
Czy na każdej stronie kalendarza biurkowego będzie ten sam projekt?
Planer reklamowy – biuwar składa się z 52 lub 26 kart. Zazwyczaj na kartach jest ten sam nadruk. Na życzenie możemy wykonać planer, które będzie zawierał inne grafiki na kartach biuwara, ale wówczas trzeba się liczyć ze znacznie wyższymi kosztami.

Kalendarze biurkowe leżące z notatnikiem

W ofercie terminarzy na biurko, szczególnie tych tworzonych pod zamówienie na rok 2020, znaleźć można kalendarze biurkowe leżące idealne do zastosowania w każdym biurze i właściwie nie tylko. Taki kalendarz z pewnością przyda się również w domu, jeżeli oczywiście ktoś ma biurko. To bardzo ciekawe połączenie indywidualnego kalendarium z notatnikiem, dzięki czemu można wygodnie planować każdy swój dzień, a także sprawdzać terminy i robić notatki. Tego rodzaju kalendarz na biurko to też doskonały gadżet reklamowy z zdjęciem. Przyda się każdej firmie. Warto więc o nim pomyśleć. Odpowiednio wykonany stanie się dekoracją całego pomieszczenia.

strzałka

Kalendarze 2020 na biurko – reklama na każdy dzień

Wbrew pozorom kalendarz na biurko podkładka może zawierać chwytliwą reklamę firmy i wiele innych elementów. Wystarczy tylko gadżet ten odpowiednio zaprojektować, wkomponowując zdjęcie, a to już nie jest problem. Najważniejsze jest to, aby klient wiedział, czego chce, potrafił określić swoje oczekiwania projektowe. Wszystkie kalendarze biurkowe planer mają to do siebie, że na każdej ich stronie można wykonać ciekawą reklamę firmy. Powierzchnia jest dosyć duża, więc reklama na pewno będzie trafiająca. Tym sposobem można z łatwością przyciągnąć uwagę wielu nowych klientów. Profesjonalnie wykonany, a następnie wykończony kalendarz biurkowy pad to same korzyści, o czym każdy może przekonać się samodzielnie. Tego rodzaju produkty reklamowe na biurko dają popularność firmie i pomagają w zdobywaniu nowych klientów. Tak dużą powierzchnię można zagospodarować dowolnie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Wystarczy tylko wcześniej dopracować szczegóły przekazu reklamowego, a następnie wykonać profesjonalny projekt. To dla specjalistów żaden problem, gdyż bogate doświadczenie, profesjonalny sprzęt i obszerna wiedza w danym zakresie, pozwala im tworzyć niesamowite produkty reklamowe na 2020 rok, dopasowane do wizerunku firmy i oczekiwań jej właściciela, a do tego podobające się potencjalnym klientom.

strzałka

Kalendarz biurkowy ze zdjęciem i efektowną grafiką

Profesjonalny firmowy kalendarz biurkowy ze zdjęciem można wykonać na wiele różnych sposobów. Wystarczy zamieścić zdjęcia współgrające z tematyką działalności, aby uzyskać oryginalny gadżet reklamowy. Tego rodzaju artykuły poza zdjęciami mogą też przedstawiać zupełnie inną grafikę, ale również dopasowaną do wizerunku firmy. Zaletą tych produktów jest to, że nie są zbyt nachalną reklamą. Takie kalendarze biurkowe firmowe 2020 w sposób delikatny przekazują informacje o produktach i usługach konkretnej firmy, a także jednocześnie przydają się do robienia notatek, planowania dnia i wykonywania wielu innych czynności. Estetycznie wykonane są chętnie nabywane przez każdego. Dlatego tego typu kalendarze biurkowe indywidualne czy to ze zdjęciem, czy z inną grafiką, doskonale się prezentują i spełniają oczekiwania wielu osób. Ogromnym plusem jest to, że można je nabyć w dobrej cenie. Bez względu na to, czego będzie oczekiwał zamawiający. Warto poświęcić chwilę na to, aby idealnie dopasować zdjęcia czy poszczególne elementy graficzne. Wszystko to musi wyróżniać się wysoką jakością. Tylko wtedy kalendarz 2020 z zdjęciem z dedykacją na biurko będzie naprawdę skuteczną reklamą i przyciągnie uwagę wielu potencjalnych klientów.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart