Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze jednodzielne, czterodzielne 2019

Kalendarze jednodzielne 2019 z zdjęciem, czterodzielne i dwudzielne

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz jednodzielny z logo to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na wiele firmowych okazji. Każdy nasz kalendarz jednodzielny dla firmy jest oryginalny, projektujemy różnorodne modele reklamowych kalendarzy na zamówienie. U nas otrzymasz oryginalny, nietuzinkowy projekt swojego kalendarza jednodzielnego na rok 2019, dwudzielnego z logo, jak i przemyślany wizualnie czterodzielny model. Staramy się o to, aby nasze kalendarze jednodzielne były spójne wizualnie z wizerunkiem firmy. Wiemy, że każdy kolejny materiał reklamowy tworzy promocje firmy.

Kalendarz jednodzielny
ścienny nowoczesny i zarazem model ekonomiczny

Kalendarz ścienny jednodzielny 2019 z jednoczęściowym eleganckim i czytelnym kalendarium (miesiąc aktualny, poprzedni i następny). Trójdzielne kalendarium doskonale komponuje się z indywidualnym projektem graficznym kalendarza firmowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania formy kalendarza zarówno czterodzielnego, dwudzielnego jak i jednodzielnego, zyskujemy ponad 60% powierzchni na reklamę Państwa firmy, co umożliwia nam większe możliwości projektowe, a tym samym szerszą perspektywę działania w zakresie tworzenia kalendarza.

Grafika reklamowa skoncentrowana w górnej części kalendarza jednodzielnego („główka”) zajmuje znaczną powierzchnię kalendarza, natomiast w dolnej części podkładu („stopka”) kalendarze ścienne dzielone zawierają dane o firmie.

Kalendarz dwudzielny
Firmowy kalendarz dwudzielny
Profesjonalny kalendarz dwudzielny
Projekt kalendarza dwudzielnego
Projekt firmowego kalendarza dwudzielnego
Projekt profesjonalnego kalendarza dwudzielnego
Kalendarz dwudzielny - projekt
Kalendarz dwudzielny - projekt
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza jednodzielnego?

Możemy opracować i wydrukować kalendarz 2019 jednodzielny, dwudzielny i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze jednodzielne 2019
wybrane cechy

  • kalendarze reklamowe jednodzielne potrafią skutecznie wykorzystać dostępną powierzchnię na promocje produktów i firmy
  • estetyka i solidność wykonania dużego czterodzielnego kalendarza i jednodzielnego modelu nowoczesnego - przy produkcji takich produktów staramy się zadbać o jakość wykonania. Dobieramy materiał, aby końcowo nasz ścienny kalendarz był duma właściciela
  • funkcjonalne kalendarze ścienne firmowe - kalendarz jednodzielny nowoczesny spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek reklamowy, poza tym kalendarze czterodzielne na rok 2019, dwudzielne pełnią funkcje informacyjną i reklamową
  • połączenie trzech funkcji w jednym kalendarzu jednodzielnym nowoczesnym: praktyczny, informacyjny i reklamowa - funkcjonalne kalendarze ścienne dla firm to przede wszystkim skuteczne działanie marketinowe

Kalendarz
wsparcie marketingowe
dla małej i dużej firmy

Przykładowe dane kalendarza
GŁÓWKA kalendarza jednodzielnego
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
PODKŁAD kalendarze jednodzielne
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwa kolorowy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
KALENDARIUM kalendarz jednodzielny
Format: 33 x 23 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy
POZNAJ CENĘIle może kosztować kalendarz jednodzielny na rok 2019?
Wybrane realizacje kalendarza jednodzielnego dla firm...

KALENDARZ jednodzielny

Od 20 lat tworzymy kalendarze reklamowe dla firm, nie tylko jednodzielne ze zdjęciem, dwudzielne czy czterodzielne. Każde nasze opracowanie to nietypowy kalendarz firmowy, skrojony na miarę potrzeb. Tworząc dbamy o detale projektowe.Możemy zrealizować Twój Kalendarz...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Wybierz firmowy kalendarz

DODATKI DO KALENDARZY JEDNODZELNYCH

Aktualnie kalendarz jednodzielny czy dwudzielny to produkt, który cieszy się w naszej ofercie dużą popularnością. Warto pamiętać, że przedmiot ten może być wzbogacony licznymi dodatkami, dzięki którym zyska większą atrakcyjność i stanie się bardziej dopasowany do wizerunku konkretnej firmy. Z dodatków możemy zaoferować uszlachetnienia kalendarza, tłoczenia i hot stamping. Oferujemy klientom kalendarze ścienne jednodzielne z indywidualną grafiką – skuteczną reklamą.
indywidualny rozmiar kalendarza
Indywidualny rozmiar kalendarza
Kalendarz dwudzielny też może być ciekawym produktem reklamowym i praktycznym gadżetem biurowym. Oferujemy indywidualne kształty, dowolne rozmiary, kalendarze z grafiką, jakiej oczekuje klient.
oryginalna grafika kalendarza
Oryginalna grafika firmowa
Każdy chyba przyzna, że kalendarze dwudzielne z indywidualną grafiką są atrakcyjniejsze, niż standardowe kalendarze. Stanowią skuteczną, rzucającą się w oczy reklamę. Możemy wykonać logo lub konkretne zdjęcie. Wszystko zależy od zamawiającego.
autorskie kalendarium kalendarza
Autorskie kalendarium
Klient, który zamawia u nas kalendarze czterodzielne, dwudzielne, czy jednodzielne, może wybrać kalendarium. Nie musi być ono standardowe. Chętnie wykonamy je pod indywidualne zamówienie, projekt spełniający oczekiwania klienta.
wypukła główka kalendarza
Główka płaska i wypukła
Kalendarz 2019 możemy wykonać z główką płaską lub wypukłą. Główka wypukła oklejana na tekturze sprawia, że taki kalendarz staje się elegancki i wygląda na produkt najwyższej jakości.
główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Jeżeli uważasz, że kalendarz na 2019 rok powinien być inny niż ten, który posiadasz aktualnie, wybierz tym razem kalendarz firmowy z zegarem. Będzie funkcjonalniejszy i ładniejszy, gdy dobierzesz odpowiednią grafikę.
zdjęcia do kalendarzy trójdzielnych
Zdjęcia do kalendarza
Kalendarz indywidualny ze zdjęciami to bardzo często zamawiane u nas materiały reklamowe. Wykonujemy kalendarze ze zdjęciami przesłanymi przez klienta i z własnymi zdjęciami. Mamy ich bardzo dużo, z różnych kategorii tematycznych.
folia matowa i połysk - kalendarze
Folia matowa lub połysk
Każdy kalendarz dla firmy ze zdjęciami jednodzielny możemy zabezpieczyć folią matową lub z połyskiem. Gdyby zaś któryś z klientów był zainteresowany, kalendarz firmowy 2019 wykończymy folię soft touch lub strukturalną.
lakier punktowy UV do kalendarza
Lakier punktowy UV
Zawsze kalendarz na zamówienie wykonujemy tak, jak życzy sobie klient. Natomiast staramy się też doradzić. Dlatego proponujemy pokrycie kalendarza lakierem selektywnym (połysk lub mat). Tym sposobem będzie można wyróżnić poszczególne elementy kalendarza, np. logo.
kalendarz spiralowany

Kalendarz spiralowany

Nie każdy kalendarz indywidualny musi być spiralowany, ale jeżeli takie oczekiwania ma klient, nic ku temu nie stoi na przeszkodzie. Taki kalendarz jednodzielny, czy dwudzielny siralowany można bez problemu zawiesić na ścianie.
kalendarze hot stamping
Hot stamping
Chcesz, aby reklamowy kalendarz Twojej firmy na rok 2019 był wyjątkowy, elegancki i bardziej prestiżowy? Oferujemy tłoczenie logo lub haseł reklamowych. Tłoczenie to wykonujemy przy użyciu folii metalizowanej.
okienka do kalendarza

Okienka do kalendarza

Klient, który zamawia u nas kalendarze jednodzielne lub wielodzielne, może samodzielnie wybrać wielkość okienka, czy kolor. Także i w tym zakresie zapewniamy duży wybór.
koperty do kalendarzy
Koperty do kalendarza
Zwykło się kalendarze firmowe wręczać na prezent. Dlatego proponujemy koperty, a dokładnie dwa rodzaje kopert – prezentowe i wysyłkowe. Wszystko zależy od potrzeb klienta.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM JEDNODZIELNYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Stojąc przed zleceniem pracy na ścienny kalendarz jednodzielny, dwudzielny możesz mieć niejedno nurtujące Cię pytanie… Na praę ważniejszych znajdziesz poniżej wyjaśnienie. Natomiast jeśli zdaży się tak, że odpowiedzi zabraknie, to skontaktuj z nami, chętnie pomożemy.

Czy cena za kalendarze jednodzielne obejmuje projekt?

Zwykle nie łączymy w ofercie ceny wydania kalendarza z kosztami projektów. Po uzyskaniu odpowiednich informacji od klienta - nasze projekty kosztorysujemy indywidualnie w zależności od stopnia złożoności.
Ile projektów na kalendarz jednodzielny otrzymam?
Wszystko zależy od ustaleń zawartych w ofercie. Zwykle przygotowujemy 2-3 propozycje główki kalendarza jednodzielnego, dwudzielnego do których klient wprowadza zmiany i uwagi. Po akceptacji główki projektujemy dalsze elementy reklamowego gadżetu, a następnie przekazujemy do produkcji.
Czy można wykonać kalendarz z zegarem?
Kalendarze jednodzielne to coraz częściej zamawiany typ terminarza ściennego. Kalendarz czterodzielny może być wykonany z zegarem, wówczas na jego główce umieszcza się mechanizm zegarowy przystosowany do takich zastosowań. Projekt kalendarza jednodzielnego również musi być odpowiednio zaprojektowany.
Ile czasu trwa produkcja kalendarza dwudzielnego?
Czas samej realizacji czyli wydruku kalendarza dwudzielnego czy czterodzielnego to czas 4-8 dni roboczych. Termin ten zależy od wielu czynników – momentu złożenia zamówienia, zastosowanych uszlachetnień oraz ilości zamówionych kalendarzy.

Czy kalendarze jednodzielne mogą mieć indywidualne kalendarium?

Kalendarze ścienne i jednodzielne mogą być w pełni zindywidualizowane. Indywidualna grafika na główce i pleckach to podstawa przy projektowaniu terminarzy ściennych. Nasze kalendarze reklamowe również mogą mieć indywidualne zaprojektowane kalendarium.
Czy kalendarz jednodzielny ma główkę kaszerowaną?
Kalendarze jednodzielne tak jak kalendarze dwudzielne, czterodzielne zbudowane są z dwóch części – plecki i główki. Główka kalendarza jednodzielnego może być płaska lub wypukła czyli kaszerowana, może nawet być trójwymiarowa lub spiralowana.

Ile trwa przygotowanie projektu kalendarza jednodzielnego?

Projektowanie kalendarza jednodzielnego zwykle to czas 3-4 dni roboczych. Jednak czas ten może ulec zmianie, w zależności od stopnia natężenia prac w studiu projektowym oraz od stopnia skomplikowania i trudności projektu do wykonania
Czy macie zdjęcia do kalendarza dwudzielnego, jednodzielnego?
Nasi klienci mają możliwość skorzystania z naszej bazy zdjęć do kalendarzy. Posiadamy kilkadziesiąt tysięcy zdjęć o różnej tematyce – znajdziesz u nas fotografie krajobrazów, kulinarne czy świata biznesu, które doskonale prezentują się przy projekcie kalendarza.

Producent poleca kalendarze jednodzielne pod zamówienie

W ofercie kalendarzy znaleźć można między innymi kalendarze jednodzielne, dwudzielne czy czterodzielne na 2019 rok. Te cieszą się coraz większym zainteresowaniem zapewne z uwagi na dużą powierzchnię, jaką można wykorzystać pod reklamę firmy. Warto zwrócić uwagę na ten reklamowy produkt, ponieważ jest on skuteczną reklamą firmy, a także świetnie dekoruje ścianę biurowego pomieszczenia. Poza tym pełni też funkcję standardowego terminarza, do którego wszyscy zaglądają każdego dnia. Takie kalendarze jednodzielne ścienne to świetny gadżet podarunkowy dla klientów, pracowników i kontrahentów.

strzałka

Kalendarze dwudzielne dopasowane do wizerunku firmy

Kalendarz z kalendarium podzielonym na dwie części jest gadżetem, który wpływa na wizerunek firmy i zarazem sprawia, że jest postrzegana, jako rzetelna, dbająca o swoich klientów. Aktualnie zamówić można nie tylko kalendarze jednodzielne ścienne, ale również dwudzielne i dzielone na więcej części. Wszystkie szczegóły należy ustalić już na wstępie współpracy. Wówczas łatwiej jest uzyskać to, czego faktycznie się oczekuje. Podział kalendarium ma duże znaczenie przy projektowaniu grafiki. Wtedy wiadomo już w jaki sposób ją rozmieścić. Na kalendarzu mogą znajdować się zdjęcia, logo oraz inne elementy zależnie od potrzeby i oczekiwań. Im większy format kalendarza, tym więcej jest miejsca na reklamę. Tę kwestię należy dokładnie przemyśleć. Zawsze producent kalendarzy jednodzielnych, dwudzielnych, czterodzielnych i innych jest w stanie spełnić każde życzenie zamawiającego, bo dziś ma duże możliwości w tym zakresie. Dzięki temu druk nawet skomplikowanych projektów odbywa się profesjonalnie i sprawnie, a efekt końcowy jest zachwycający i pozytywny. Kalendarze jednodzielne dla firm nadają się najbardziej. Z powodzeniem spełniają oczekiwania zamawiających i podobają się ich klientom.

strzałka

Kalendarze czterodzielne też są popularne

Wbrew pozorom niektórzy zamawiają kalendarze firmowe dzielone na cztery części, bo uważają, że właśnie takie są najlepsze. Realizacja tego typu produktów przebiega tak samo, jak wszystkich pozostałych. W pierwszej kolejności trzeba ustalić szczegóły. Kalendarze jednodzielne reklamowe tak, jak i indywidualne czterodzielne mogą być wykonane z użyciem różnych materiałów. Poza tym można je różnorodnie wykończyć. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że każdy projekt graficzny może być bardzo indywidualny, współgrający z wizerunkiem firmy i w stu procentach do niej pasujący. Zarówno kalendarze jednodzielne ze zdjęciem czy z logo firmy, jak i czterodzielne, idealnie pasują do wystroju biurowego pomieszczenia, a nawet prywatnych wnętrz. Pełnią jakże ważną funkcję, stanowią terminarz doskonały do planowania każdego dnia przez 365 dni w roku. Ich druk odbywa się profesjonalnie przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń. Nawet ich cena jest przystępna, mona trafić terminarz w niskiej cenie. Właściwie nie ma większego znaczenia, czy jest to organizer 2019 ścienny jednodzielny, czy reklamowy czterodzielny. Zarówno w jeden, jak i w drugi trzeba włożyć sporo pracy graficznej. Koszt zależy bardziej od indywidualnych oczekiwań względem tego produktu, tego, jakie funkcje ma posiadać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart