Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlotlozegarzegarzegar
Kalendarze
reklamowe

Kalendarze plakatowe 2019

Kalendarze plakatowe b1, b2 na rok 2019 ścienne planszowe

to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz z zdjęciem to sprawdzona reklama dla każdej firmy przez okrągły rok, jak równeiż dobry upominek na różne okoliczności. Każda realizacja kalendarza plakatowego jest niepowtarzalna, projektujemy kalendarze reklamowe na indywidualne zamówienie. Kalendarze plakatowe w formacie b2 i b1 są częścią wizerunku firmy i o tym nie można zapominać, powinny być utrzymane w zgodzie z obowiązującą linią projektową w firmie.

Kalendarz plakatowy ścienny
to plakat z całorocznym kalendarium

Kalendarze jednoplanszowe plakatowe 2019 prezentują plakat z dwunastomiesięcznym kalendarium. Przez co mamy możliwość na naprawdę duże wykorzystanie przestrzeni terminarza na promocje firmową. Zależy nam na ciekawej, szerszej kreacji graficznej. Mając więcej miejsca projektowego nasz kalendarz może stać się atrakcyjniejszym przekazem promocyjnym dla firmy czy też produktu. Kalendarze plakatowe b2, b1 planszowe zawierają czytelne kalendarium, które rozwija nasz projekt, tym samym zwiększając jego oryginalność.

Kalendarz plakatowy
Kalendarze plakatowe
Kalendarz plakatowy firmwowy
Kalendarze firmowe plakatowe
Firmowe kalendarze plakatowe
Projekt kalendarza plakatowego
Profesjonalny projekt kalendarza plaktowego
Tani kalendarz plakatowy
Realizacje

Potrzebujesz kalendarza plakatowego?

Możemy zaprojektować kalendarz b1, b2 ścienny plakatowy na rok 2019 i ...wiele więcej.napisz do nas

Kalendarze plakatowe 2019
wybrane cechy

  • nasze kalendarze plakatowe na rok 2019 to sprawdzone narzędzia wspierające marketing, kalendarz plakatowy b2 to również reklama firmy lub produktów przez okrągły rok, a niekiedy bywa, że dłużej
  • niepowtarzalność wizerunku naszych kalendarzy, podchodzimy indywidualnie do każdego projektu ściennego kalendarza jednoplanszowego, staramy się przy tym zrealizować ustalone założenia z naszym klientem
  • przemyślane kalendarze firmowe plakatowe b1- kalendarz plakatowy 2019 potrafi zrealizować kilka zadań, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, jak równiez nasze ścienne kalendarze to dobra informacja i zarazem reklama firmy
  • skuteczne złączenie trzech funkcji w obrębie jednego gadżetu, jakim jest kalendarz plakatowy b2, b1: niewątpliwie jest bardzo praktyczny, przekazuje istotne informacje i daje reklamę - wartościowe funkcjonalne kalendarze plakatowe

Kalendarz
całoroczna forma reklamy
dla każdej firmy

Przykładowe parametry kalendarza

OPIS kalendarza plakatowego
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 200g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
ZAPYTAJ O CENĘChciałbyś poznać cenę swojego kalendarza na rok 2019?
Przykładowe projekty naszych realizacji kalendarza ściennego plakatowego dla firm...

KALENDARZ plakatowy

Od 20 lat tworzymy firmowe kalendarze trójdzielne zarówno te ze zdjęciem, z zegarem, jak i spiralowane. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony na miarę kalendarz trójdzielny. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy opracować Twój Kalendarz...CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Wybierz firmowy kalendarz

DODATKI DO KALENDARZY PLAKATOWYCH

Każdy nasz ścienny kalendarz plakatowy b2, b1 jest ciekawy i oryginalny, bo tworzą go najlepsi specjaliści, jednak by stał się jeszcze atrakcyjniejszy wizualnie proponujemy rozmaite dodatki. Chodzi tu o elementy w postaci lakieru selektywnego, tłoczone elementy i inne drobiazgi, dzięki którym kalendarz 2019 stanie się też bardziej indywidualny i dopasowany do firmy zamawiającego.
indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Standardowo oferujemy kalendarze plakatowe b2, b1, ale tak naprawdę jesteśmy w stanie wykonać kalendarz w każdym innym formacie. Wystarczy zapytać, aby się o tym przekonać. Kalendarze wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta.
oryginalna grafika kalendarza
Oryginalna grafika firmowa
Duży terminarz z ciekawie dobraną grafiką jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, niż kalendarz ze zdjęciami. Jednak wybór należy do klienta, a każde zamówienie możemy zrealizować. Pomożemy dobrać grafikę.
autorskie kalendarium kalendarza
Autorskie kalendarium
Coraz częściej wykonujemy kalendarze ścienne na zamówienie z autorskim kalendarium. Klient wie najlepiej, jak ma wyglądać jego gadżet reklamowy. Wystarczy, że zdradzi nam szczegóły, a wykonamy dla niego projekt idealnego kalendarium.
metalowe listwy z zawieszką do kalendarzy
Metalowe listwy z zawieszką
Duży kalendarz firmowy oprawiamy metalową listwą, dzięki czemu można bez problemu zawiesić go na ścianie. Mamy listwy w różnych kolorach do wyboru z otworem lub haczykiem. Sposób gadżetu zawieszenia też jest do wyboru.
duża plansza kalendarza

Duża plansza kalendarza

Zamawiając u nas reklamowy kalendarz 2019 klient może wybrać dowolny rozmiar planszy kalendarza. Popularny rozmiar planszy to b1. Nierzadko też klienci zamawiają mniejszy format, kalendarz plakatowy b2.
folia matowa i połysk kalendarze
Folia matowa lub połysk
Każdy kalendarz 2019 ścienny możemy wykończyć folią matową lub połysk. Ponadto możemy wykonać na zlecenie dla firmy foliowanie folią soft touch lub folią strukturalną – zależnie od wyboru klienta.
lakier punktowy UV - kalendarze
Lakier punktowy UV
Wykonując kalendarz dla firmy zazwyczaj proponujemy punktowe lakierowanie UV. Wykonany w formacie b2 lub b1 wygląda jeszcze atrakcyjniej, gdy pewne jego elementy są lakierowane, połysk robi niezły efekt na ścianie.
kalendarze - hot stamping
Hot stamping
Klientom, którzy zamawiają u nas kalendarz plakatowy oferujemy też hot stamping. Jest to uszlachetnienie przy użyciu folii metalizowanej. Tym sposobem nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji.
kalendarz spiralowany
Tłoczenie znaku
Każdy kalendarz plakatowy w formacie b2 czy b1 może posiadać logo lub inny element graficzny, wedle uznania zamawiającego. Dzięki temu jest bardziej indywidualny, pasuje do wizerunku konkretnej firmy. Może pełnić funkcję wyjątkowego upominku.
kalendarze hot stamping
Wykrawanie kształtu
Nasza firma oferuje klientom wysokiej jakości kalendarze, które wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów. Oferujemy kalendarze plakatowe b1 z wykrawanym kształtem. Tym sposobem tworzymy oryginalne i zarazem wyjątkowe kalendarze reklamowe.
zdjęcia do kalendarzy

Zdjęcia do kalendarza

Wielu zamawiających przesyła nam swoje zdjęcia, które mamy użyć w czasie produkcji zamówionych kalendarzy. Jednak nie ma takiego obowiązku, ponieważ mamy własne zdjęcia obejmujące różne tematy. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednie.
koperty do kalendarzy
Opakowanie kalendarza
Nasze kalendarze ścienne do biura umieszczamy w kartonowych tubach, dzięki czemu są bezpieczne. Proponujemy też koperty kartonowe z oznakowaniem firmowym, np. logo firmy.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM PLAKATOWYM?NAPISZ DO NAS
O co zwykle pytają klienci?
Chcąc zlecić nowy ścienny kalendarz plakatowy zapewne chciałbyś o coś zapytać… Na ważniejsze sprawy znajdziesz odpowiedź niżej. Jak zabranie jakiejkolwiek odpowiedzi, to skontaktuj się z nami.

Czy cena za kalendarz plakatowy zawiera projekt?

Zwykle staramy się nie łączyć w ofercie kosztów wydania (druku) kalendarza z cenami za projekty kalendarzy. Po uzyskaniu odpowiednich danych od klienta - koszty projektowania wyceniane są osobno, w zależności od stopnia skomplikowania.
Jaki format na kalendarza plakatowego proponujecie?
Ten produkt ścienny ma stałe grono swoich zwolenników. Popularnym formatem kalendarza jest format b2 lub a1, b1. Jednak coraz częściej klienci zamawiają mniejsze formaty, ze względu na brak odpowiedniej przestrzeni do zawieszenia większego kalendarza.
Ile projektów kalendarza otrzymam?
Ilość propozycji projektów kalendarza plakatowego zależy od ustaleń zawartych w ofercie. Zwykle przygotowujemy 2-3 propozycje kalendarza planszowego, do których klient wprowadza zmiany i uwagi. Po akceptacji projektu, kalendarz przekazujemy do produkcji.
Czy wykonujecie zdjęcia do kalendarza plakatowego?
Istnieje możliwość wykonania zdjęć do kalendarza plakatowego w rozmiarze b2 czy b1. Sesja zdjęcia produktów czy siedziby wyceniana jest osobno. Istnieje możliwość skorzystania również z naszego zbioru zdjęć do kalendarzy.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy ściennych?

Jesteśmy studiem reklamowym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Za nami wiele zrealizowanych projektów. Nasze projekty kalendarzy plakatowych b2 są oryginalne i przemyślane marketingowo.
W jaki sposób są pakowane kalendarze plakatowe?
Kalendarze ścienne b1, b2 podczas transportu muszą być specjalnie zabezpieczone. Mniejsze ilości kalendarza plakatowego są pakowane w specjalne tuby. Natomiast większe ilości przy wysyłce do klienta są pakowane na płasko na palecie Euro.
Ile czasu potrzebujecie na druk kalendarza?
Kalendarz plakatowy i czas jego wydruku to 3 do 5 dni roboczych. W przypadku stosowania uszlachetnień lub specjalnych listew czas druku może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Informujemy o czasie druku przy każdej realizacji.
Czy kalendarz może być pokryty lakierem punktowym?
Kalendarz plakatowy tak jak każdy inny materiał reklamowy może być pokryty lakierem punktowym. Może to być lakier połysk lub matowy, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać w druku. Lakiery selektywne podnoszą prestiż kalendarza, przez co staje się bardziej elegancki.

Ścienny kalendarz plakatowy to reklama i ozdoba w jednym

Zdawać by się mogło, że kalendarz plakatowy na rok 2019 pełni tylko jedno zadanie, jest zwyczajnym terminarzem do planowania dnia, całych miesięcy i roku, a także do sprawdzania, jaki w danym momencie jest dzień. W rzeczywistości ma więcej funkcji i każdy dobrze powinien o tym wiedzieć. Otóż zarówno kalendarze plakatowy b1 jak i b2 dodatkowo pełnią funkcję skutecznej reklamy firmy. Spogląda się na nie przez 365 dni w roku. Jeżeli są estetycznie wykonane, stanowią wręcz ozdobę ściany wybranego pomieszczenia. Ponadto jeszcze są świetnym pomysłem na prezent dla pracowników, klientów firmy, stałych i nowych, a nawet dla kontrahentów.

strzałka

Reklamowy kalendarz plakatowy b2 to sprawdzona jakość

O jakości kalendarzy plakatowych można w sumie mówić bardzo wiele. Wystarczy zastosować dobrej jakości papier i pozostałe materiały, aby uzyskać naprawdę doskonały produkt. Aktualnie kalendarze plakatowe ścienne tworzone są z użyciem różnych papierów, które są następnie w różnoraki sposób wykańczane. Stosuje się przy tym solidne akcesoria i dodatki, które mają chociażby umożliwić zawieszenie kalendarza na ścianie, czy zapobiegać wyginaniu się go. Z takimi drobiazgami kalendarz prezentuje się jeszcze lepiej, bardzo elegancko. Warto pamiętać, że bez względu na to, czy klient zażyczy sobie kalendarze plakatowe ścienne indywidualne, czy może jednak złoży zamówienie na klasyczny terminarz, jakość produktu w żaden sposób nie ulegnie pogorszeniu. Doświadczony sztab grafików pracuje nad tym, aby kalendarz firmowy 2019 nie tracił na jakości nawet bez względu na ilość elementów zamieszczonych na jego powierzchni. Nic więc dziwnego, że kalendarze plakatowe reklamowe są tak chętnie kupowane. Są w końcu nie tylko dobrą reklamą, ale również świetną ozdobą, pomysłem na prezent, upominkiem bez okazji dla klientów i pracowników. Dobrze wykonane mogą być wykorzystane w szerokim zakresie.

strzałka

Kalendarze b2 i b1 z zdjęciem na zamówienie od ręki

Wbrew pozorom kalendarze b2 i w formacie b1 ścienne mogą być wykończone na wiele sposobów. Wszystko zależy od zamawiającego. W końcu ma to być z jednej strony niedrogi gadżet reklamowy, z drugiej zaś gadżet wpływający na wizerunek firmy. Warto, aby na planszy kalendarza na ścianę pojawiło się logo firmy, jakieś zdjęcia biura czy produktów. Może to być również uniwersalna grafika, ale dopracowana w szczegółach i starannie dobrana tematycznie. Tego typu kalendarze plakatowe dla firm cieszą się największym zainteresowaniem, bo w stu procentach pasują do firmy, która je zamawia. Warto dodać, że takie terminarze niezależnie od formatu nie są drogie, wprost przeciwnie, ich cena jest bardzo przystępna. Niska cena szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż w produkcję takiego produktu trzeba włożyć naprawdę dużo pracy, a przy tym posłużyć się profesjonalnym, drogim sprzętem. Aby uzyskać naprawdę ciekawy efekt, wszystkie szczegóły należy ustalić już na etapie, jakim jest projektowanie produktu na ścianę. Wówczas klient musi określić swoje oczekiwania. W tej kwestii nie trzeba się ograniczać, a fachowcy z pewnością i z ogromną chęcią doradzą co zrobić, aby finalny produkt był atrakcyjny i to pod każdym względem. Takie kalendarze plakatowe b2 to gwarancja zadowolenia.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart